تشک مسافرتی یا مهمان چیست؟ + مزایا و قیمت

تشک مسافرتی و تشک مهمان

از کاربردی ترین لوازم خواب، تشک مسافرتی می باشد که با استفاده از آن به هنگام سفر، از خوابی دل چسب لذت خواهید برد. امروزه تشک‌های مسافرتی یا مهمان جایگزین تشک‌های جاگیر و سنگین شده اند، به همین خاطر انواع متعددی از تشک و  تشک طبی رویال در مدل مسافرتی تولید شده است. در این مقاله قصد داریم اطلاعاتی جامع در مورد تشک مهمان، ویژگی ها، کاربردها، مزایا و قیمت آن در اختیار شما قرار دهیم.

تشک مهمان یا مسافرتی چه کاربردهایی دارد؟

این تشک سبک وزن به صورت اختصاصی برای مسافرت و مهمان ها در انواع ساده و طبی طراحی و تولید شده است. تشک رویال مسافرتی برای خواب آرام در طول مسافرت یکی از بهترین کالاهای خواب شناخته شده می باشد. این نوع تشک به خاطر اینکه فضای کمی را اشغال می کند، به راحتی در صندوق عقب جاگرفته و راحتی شما را در طول سفر فراهم می سازد.
همچنین با تشک های نرم، طبی و استاندارد مهمان می توانید هر تعداد از آنها را برای خواب راحت مهمان های خود تهیه کنید، چون فضای کمی را اشغال کرده به همین دلیل به راحتی در کمد جا می گیرند.
از تشک طبی و تشک رویال مسافرتی غافل نشوید، این کالاهای خواب یکی از ملزومات سفر برای افرادی هستند که به گردش و طبیعت گردی علاقه دارند. ممکن است افراد در طول سفر به تشک موجود در اقامتگاه یا سوئیت، حساسیت داشته باشند که در این صورت می‌توانند از تشک شخصی مسافرتی خود استفاده کنند.
این تشک‌های مسافرتی یا مهمان کاملاً ضد حساسیت، ضد رطوبت و ضد آب بوده و برای کسانی که اهل طبیعت گردی هستند بهترین کالای خواب محسوب می شوند. با استفاده از تشک مهمان به راحتی می‌توانید جای خواب کافی برای تمام مهمان های خود فراهم سازید، انتخاب آنها در این مواقع بسیار هوشمندانه و کاربردی می باشد.

کاربردهای تشک مسافرتی و تشک مهمان

ویژگی های تشک مسافرتی یا مهمان

برای اینکه تشک مسافرتی سبک وزن باشد و الیاف آن برای افراد حساسیت یا آلرژی به همراه نداشته باشد، از الیاف مصنوعی ضد حساسیت و سبک برای تولید آنها استفاده شده است. رویه تشک مسافرتی جنسی بادوام و محکم داشته و به راحتی می‌توان به طور مکرر آنها را شست.
در شرایط آب و هوایی مختلف می‌توان از تشک مسافرتی موردنظر استفاده کرد زیرا دچار بوسیدگی و نمزدگی نخواهند شد و برای استفاده در آب و هوای مرطوب بهترین گزینه هستند. جریان هوا از مواد اولیه و الیاف تشک مسافرتی به راحتی عبور می کند و از این نظر تشک بهداشتی و مناسبی محسوب می شوند.
تشک طبی مهمان یا مسافرتی رویال به ستون فقرات و کمر هیچ آسیبی وارد نمی کند، کالای خواب مناسبی برای استفاده در هتل ها و مراکز توریستی هستند که در طرح ها و مدلهای متنوع در سایز دونفره و یک نفره تولید شده اند.
برای تمیزماندن تشک رویال و تشک طبی در مدل مسافرتی، از یک کاور زیپ دار استفاده شده تا در مواقعی که به آنها احتیاج ندارید داخل کاور آلوده یا کثیف نشوند.

تشک مسافرتی یا مهمان چه مزایایی دارد؟

این کالای خواب بسیار سبک در مدل طبی برای استفاده در مسافرت یا برای خواب مهمان ها طراحی شده و جنس آن به گونه‌ای بوده که به آسانی شسته می شود. جابجا کردن تشک مهمان و حمل آن بسیار آسان بوده، همچنین این کالای خواب استاندارد فضای کمی را اشغال می‌کند. تشک مسافرتی الیافی لطیف، نرم و ضد حساسیت برای خواب آرام دارد.
یکی از انواع تشک های طبی موجود در بازار، تشک های مسافرتی هستند که برای تولید آن‌ها از اسفنج و الیاف فشرده استفاده شده است. تشک کم حجم با لایه های فوم که خوابیدن روی آن‌ها لذت فراوانی دارد.
از این تشک های مهمان یا مسافرتی می‌توان در تمام فصل‌های سال استفاده کرد. با استفاده از تشک رویال و تشک طبی مسافرتی یا مهمان تمام خستگی‌های شما در طول سفر برطرف شده و خواب لذت بخشی را تجربه می‌کنید. تمام پارچه‌های استفاده شده در این کالای خواب ضد لکه و ضد آلرژی هستند، در نتیجه با خیال راحت می‌توان از آنها در طول سفر یا برای خواب مهمان استفاده کرد.
قیمت تشک مسافرتی یا مهمان در مدل های مختلف
تشک های طبی و استاندارد رویال در مدل مسافرتی با قیمت های متنوعی عرضه می شوند، به طور کلی قیمت این مدل از کالای خواب در حدود 450,000 تا 2,000,000 تومان می باشد. قیمت تشک مسافرتی طبی و رویال با توجه به مدل، طرح، ارتفاع، جنس الیاف داخلی، جنس رویه، کیفیت و ضخامت آن مشخص می شود.

مزایای تشک مسافرتی و تشک مهمان

نتیجه گیری

تشک های مسافرتی با ویژگی‌های عالی و مزیت‌های فراوان امروزه جایگزین تشک‌های سنگین سنتی شده‌اند. نوع طبی و رویال این کالای خواب یکی از بهترین های بازار محسوب می شوند، تشکی استاندارد و ایده آل برای مسافرت و گردشگردی هستند که رویه آنها در زمان شستشو به راحتی جدا می‌شود. در طول سفر با کالای خواب رویال و طبی مسافرتی هرگز بی خواب نخواهید شد.
به نظر شما تشک مسافرتی باید چه ویژگی های دیگری داشته باشد؟ پاسخ خود را در این سایت به شکل کامنت ثبت کنید

منا دانشمندی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *