تشک رویال مدل آسمان

رویال اصل


خواب مهم است، حتی حفظ کننده زندگی. زیرا در هنگام خواب، بدن شما می تواند از استرس ها و فشارهای زندگی روزمره خلاص شود و باتری های شما را دوباره شارژ کند. عواقب احتمالی تشک اشتباه، دردهای فیزیکی مانند گردن یا کمر درد است. مشکلات دیسک های بین مهره ای (مانند فتق دیسک)، تنش عضلانی، واکنش های آلرژیک یا نقاط فشار دردناک نیز می تواند ناشی از خوابیدن روی تشک ناسالم باشد. وضعیت بد دراز کشیدن نیز می تواند منجر به بی خوابی شود. اختلالات خواب می تواند عواقب مختلفی داشته باشد. از جمله، اختلالات شناختی ناشی از افزایش خستگی در طول روز (مانند تمرکز و عملکرد ضعیف) و مشکلات روانی (مانند نوسانات خلقی یا افسردگی) با آن همراه است. علاوه بر این، ممکن است خطر ابتلا به موارد زیر افزایش یابد: بیماری های قلبی عروقی، مانند فشار خون بالا یا سکته مغزی دیابت اضافه وزن بیماری های گوارشی یک سیستم ایمنی ضعیف حوادث کار و رانندگی ناشی از ریزخواب یا اختلال در تمرکز انتخاب تشک مناسب نه تنها برای راحتی خواب، بلکه برای سلامتی نیز ضروری است.


معیارهای تشک سالم

 اگر می خواهید یک تشک جدید بخرید، باید زمان خود را برنامه ریزی کنید. زیرا تصمیم گیری عجولانه توصیه نمی شود، به خصوص در مورد تشک. پس از همه، پد خواب برای حدود هشت سال استفاده می شود. برای این دوره نسبتا طولانی، تشک باید برای بدن مناسب باشد تا از مشکلات سلامتی جلوگیری کند. برای انتخاب یک مدل مناسب، خواندن گزارش تست های مربوطه علاوه بر مشاوره و امتحان آن در یک فروشگاه تخصصی نیز می تواند مفید باشد. هنگام خرید تشک، باید نیازهای خواب فردی خود را بدانید. معیارهای مختلف و ویژگی های دروغ گفتن می تواند برای بالاترین درجه راحتی دروغگویی تعیین کننده باشد.


کیفیت و اندازه

 از نظر کیفیت، تمرکز در درجه اول بر روی مواد با کیفیت بالا است، در غیر این صورت تشک ها به سرعت آویزان می شوند. بنابراین، اگر پیشنهادی خیلی ارزان به نظر می رسد، مشکوک باشید. وقتی صحبت از اندازه به میان می آید، قانون کلی این است: تشک همیشه باید 20 سانتی متر بلندتر از فردی باشد که روی آن خوابیده است. برای فردی که 1.90 متر قد دارد، تشک استاندارد 200 سانتی متری خیلی کوتاه است. حداقل عرض 180 سانتی متر برای زوج ها توصیه می شود، مگر اینکه تشک جداگانه خریداری شود. برای افراد، عرض 100 سانتی متر توصیه می شود. ارتفاع باید حداقل 20 سانتی متر باشد تا باسن و شانه ها به اندازه کافی عمیق فرو بروند – اگر اضافه وزن دارید، تشک بالاتر توصیه می شود. تشک های مخصوص کودکان برای کودکان وجود دارد. اگر فضای سر و پا تا لبه تشک کمتر از 10 سانتی متر باشد، باید تشک بزرگتری خریداری کرد.

رویال اقساطی


پشتیبانی از ناحیه بدن و خاصیت ارتجاعی بسته به قدتان

 مثلاً در ناحیه لگن (اگر باسن پهن دارید) یا ناحیه معده (اگر قد فشرده دارید) فرو می روید. بنابراین هنگام انتخاب تشک مناسب، پشتیبانی و کشسانی ناحیه بدن بسیار مهم است: تکیه گاه ناحیه بدن موجود در تشک می تواند اطمینان حاصل کند که بدن در طول خواب به خوبی دراز می کشد و تسکین می یابد. کارشناسان تشک هایی را توصیه می کنند که دارای سه ناحیه خوابیده با سختی متفاوت باشند. معمولاً به خوابندگان کناری توصیه می شود که چندین ناحیه دراز کشیده داشته باشند. تشک به دلیل خاصیت ارتجاعی خمشی می تواند خود را با انحناهای مختلف بدن تطبیق دهد، به طوری که به صورت ارگونومیک بستر شده و هیچ گونه کمردردی ایجاد نمی شود. خاصیت ارتجاعی نقطه ای به این معنی است که (برخلاف کشش سطحی) تشک مدل آسمان فقط در نقاط بارگذاری شده تسلیم می شود، که نه تنها در هنگام خوابیدن به پهلو مزیت محسوب می شود.

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *