تشک مناسب روابط عاشقانه

روابط عاشقانه


حرکت به لانه عشق مشترک به چه چیزی توجه کنیم؟

هر کسی که به سرعت با شریک زندگی خود به خانه نقل مکان می کند با یک سوال مهم در اتاق خواب مواجه می شود: کدام تشک برای زوج ها بهتر است؟ آیا دو نفر با نیازهای مختلف دراز کشیدن و وزن های متفاوت می توانند به طور مساوی روی یک تشک بخوابند؟ اگر موافق هستید و از نظر فیزیکی شبیه هم هستید، تشک دو نفره با هسته کاملاً خوب است. اما اگر وزن و راحتی مطلوب دراز کشیدن هر دو طرف و میزان سفتی تشک مناسب برای هر دو بسیار متفاوت است، باید جایگزین هایی در نظر گرفته شود که در زیر به شما ارائه خواهیم داد. بهترین کار این است که خودتان امتحان کنید که کدام تشک مناسب هر دو طرف است. در خانه ۲۴ می توانید تشک خود را به راحتی در منزل تحویل بگیرید و به مدت ۳۰ روز آن را تست کنید. به هر حال، یک خواب خوب شبانه هم برای شریک زندگی و هم برای رابطه خوب است.

برای زن و شوهرا


تشک پیوسته

با هسته زوجی که وزن مشابهی دارند و عادات خواب یکسانی دارند می توانند به راحتی تشک مشترک داشته باشند. اما در مورد تشک های پیوسته با هسته تشک، حرکات یک فرد می تواند به کل تشک منتقل شود. سپس شریک سبک تر به سمت شریک سنگین تر می لغزد، زیرا شریک دوم به دلیل قدش عمیق تر می شود. بدنه ها نیز نمی توانند از نظر ارگونومی درست باشند. این امر به ویژه در مورد تشک های فنری داخلی صدق می کند. تشک فوم سرد در اینجا جایگزین بهتری خواهد بود، زیرا به حرکت واکنش نشان می دهد چرخش شریک به سختی در بقیه تشک قابل توجه است. زوج هایی که از کمردرد شدید رنج می برند باید تشک فوم ژله ای نیز در نظر بگیرند. مزیت: در آغوش گرفتن نامحدود امکان پذیر است مضرات: فقط در صورتی مفید است که هر دو طرف وزن تقریباً یکسانی داشته باشند و نیازهای خواب مشابهی داشته باشند، در غیر این صورت انتقال حرکت بسیار زیاد است و بدن ارگونومیک نیست (به احتمال زیاد تشک فوم سرد یا فوم ژل وجود دارد)


تشک برگشت پذیر با دو هسته متفاوت

 در اینجا می‌توانید به‌هم‌ریخته و از نظر ارگونومی درست بخوابید. اگر شما و همسرتان به دلیل عادات خواب متفاوت به دو درجه سفتی یا حتی نوع تشک متفاوت نیاز دارید، لزوماً مجبور نیستید از دو تشک تکی استفاده کنید. در حال حاضر برخی از تشک های شریک وجود دارد، به اصطلاح تشک های برگشت پذیر مانند رویال ما، که دو هسته تشک مختلف را در زیر یک سطح خوابیده پیوسته ترکیب می کنند، به طوری که همه می توانند با درجه سفتی مناسب به پهلو بخوابند. بنابراین شکاف آزاردهنده بین دو تشک تکی از بین می رود و انتقال بین هسته ها احساس نمی شود. اکثر تشک‌های با عرض 160 سانتی‌متر اکنون دو هسته تشک را در یک پوشش پیوسته ترکیب می‌کنند، اما در اینجا اغلب فقط می‌توانید بین درجه سختی 2 و 3 انتخاب کنید. مزیت: یک سطح خوابیده بزرگ بدون شکاف با دو هسته تشک، که هر کدام با درجه سختی متفاوتی هستند، به طوری که هر یک از طرفین می توانند کاملاً دراز بکشند. عیب: چرخش و چرخش گاه به گاه تشک دشوارتر است، درجه سختی 1 یا 4 معمولاً با چنین تشکی قابل انتخاب نیست.


دو تشک یک نفره

در یک تخت دونفره اگر شما و همسرتان وضعیت خوابیدن و وزن بدن متفاوتی دارید، منطقی است که به دو تشک تکی فکر کنید. اینها می توانند احساس دروغگویی فردی را دنبال کنند و همچنین نیازهای هر دو طرف را برآورده کنند. به هر حال، هرکسی در دو مدل مجزا بهترین خواب ممکن را دارد. همچنین، هر دو طرف می‌توانند در طول شب تا جایی که دوست دارند بپیچند و بدون مزاحمت شریک زندگی خود بچرخند. مطمئن شوید که ارتفاع تشک یکسان را انتخاب کرده اید. با این حال، کسانی که دوست دارند نزدیکی فیزیکی دیگری را جستجو کنند، از این راه حل کمتر خوشحال خواهند شد. شما باید بتوانید با فاصله بین دو تشک زندگی کنید و بخوابید، ترک بازدیدکننده قاتل عشق، که نوازش را دشوار می کند و بسیاری از مردم آن را آزاردهنده می دانند.

مزیت: هرکسی می‌تواند تشک خود را با میزان سفتی و خواب مناسبی که قبلاً عادت دارد انتخاب کند.

عیب: شکاف آزاردهنده بازدیدکننده.

رویال زوجین


رویه تشک برای دو تشک یک نفره

 ارزان ترین راه حل، پد تشک است که روی هر دو تشک کشیده می شود و بنابراین تشک های جداگانه را دوباره به هم می کشد. شکاف پوشانده شده است، ترک به سختی قابل توجه است، و همچنین بهداشت تخت را افزایش می دهید، زیرا رویه تشک از تشک در برابر آلودگی و مایعات بدن محافظت می کند. با این حال، چنین روکش هایی خاصیت خوابیدن تشک را نیز تغییر می دهند، به همین دلیل است که راحتی ممکن است دیگر یکسان نباشد.

مزیت: فاصله بین دو تشک یک نفره به سختی قابل توجه است و بهداشت تخت افزایش یافته است .

عیب: ترک بازدیدکننده همچنان به راحتی قابل مشاهده است و راحتی دراز کشیدن ممکن است مختل شود.


رویه تشک پیوسته

یک راه حل بسیار راحت، به اصطلاح رویه تشک است که عمدتا در تختخواب های فنری جعبه ای استفاده می شود، اما می تواند روی تشک های دیگر نیز قرار گیرد. روپوش راحتی دراز کشیدن را بیشتر بهینه می کند. با ارتفاع 4-9 سانتی متر، می توان با خیال راحت فرض کرد که ترک بازدیدکننده دیگر قابل توجه نیست. بسته به اینکه شما و همسرتان کدام حالت خواب و احساس دراز کشیدن را ترجیح می دهید، مواد مختلفی برای تاپر موجود است. با این حال، برخی از تشک ها برای تاپر مناسب نیستند. در اینجا بیابید که کدام تاپر به شما و همسرتان می آید. مزیت: حداکثر راحتی دراز کشیدن و ترک های بازدیدکننده دیگر قابل توجه نیستند عیب: همه تشک ها با روکش سازگار نیستند.

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *