بهترین تشک برای درمان کمردرد

رویال اقساطی


نشستن روزانه در محل کار، ورزش نکردن، مراحل پر استرس زندگی یا فشارهای نادرست در زندگی روزمره تنها تعدادی از دلایل کمردرد هستند. تقریباً یک نفر از هر سه بزرگسال از کمردرد مداوم یا مکرر رنج می برد. کمردرد عمدتاً ناشی از تنش عضلانی است. برای اینکه پشت بتواند در شب از نیازهای روز بهبود یابد، مهم است که به درستی بستر داشته باشد. بدون شک تشک مناسب مهم ترین عامل برای یک خواب خوب شبانه است. تشک نامناسب می تواند مشکلات موجود کمر را افزایش دهد یا حتی آنها را تحریک کند. درد و تنش را تنها در صورتی می توان کاهش داد یا از آن جلوگیری کرد که ستون فقرات بتواند در حالت دراز کشیدن به شکل طبیعی خود باقی بماند.

تشک رویال


سختی تشک برای کمردرد کدام درجه است؟

برای یافتن درجه سفتی مناسب تشک خود می توانید از اطلاعات زیر استفاده کنید. با این حال، این اطلاعات فقط یک راهنما است. بسته به قد بدن، درجه سختی متفاوتی نیز می تواند برای وزن بدنی که در اینجا داده شده است مناسب باشد.

درجه سختی H1/نرم = نرم، برای افراد با وزن تقریباً 60 کیلوگرم درجه سختی H2/متوسط ​​= متوسط، برای افراد با وزن تقریباً 75-80 کیلوگرم درجه سختی H3/سختی = سخت برای افراد بالای 80 کیلوگرم وزن بدن حتی اگر در ابتدا احساس راحتی می کنید، مطمئن شوید که تشک خیلی نرم نباشد. اگر تشک بیش از حد نرم باشد، عملکرد پشتیبانی پس از مدت کوتاهی استفاده از قبل از بین رفته است و می تواند نتیجه آن کمردرد باشد. متخصصان پشت تشک های کمی سخت تر را توصیه می کنند. تشک هایی با سطوح سفتی 2 و 3 اغلب انتخاب مناسبی هستند. از آنجایی که سفتی تشک متأسفانه استاندارد نیست یعنی هر سازنده ای “سخت” را متفاوت تعریف می کند، شما همیشه باید خودتان تشک جدید خود را امتحان کنید. در فروشگاه تخصصی ما در نزدیکی هایلبرون، ما به شما این فرصت را می دهیم که در فضایی آرام این کار را انجام دهید.


کدام تشک برای پهلو خوابان مبتلا به کمردرد؟

برای افرادی که به پهلو می خوابند، بسیار مهم است که ناحیه شانه و لگن به درستی تسکین داده شود. برای انجام این کار، شانه ها و لگن باید بتوانند در تشک فرو بروند، در حالی که کمر باید حمایت شود. این تنها راهی است که ستون فقرات در یک خط مستقیم حرکت می کند.

رویال اصل


از آنجایی که فیزیک بدن افراد بسیار متفاوت است، انتخاب تشک با توجه به عرض لگن، شانه ها و کمر بسیار مهم است. وزن بدن نیز نقش تعیین کننده ای دارد. پیدا کردن تشک مناسب نیاز به تجزیه و تحلیل متخصص دارد، به خصوص در مورد کمردرد. کارشناسان رویال خوشحال خواهند شد که شخصاً از طریق ویدیو نیز به شما توصیه کنند. بیشتر بدانید اصولاً معیارهای دیگری در هنگام انتخاب تشک برای پشت خوابان اعمال می شود. در حالت خوابیده به پشت باید حالت S طبیعی ستون فقرات حفظ شود. از آنجایی که بسیاری از افراد در طول شب چندین بار وضعیت خواب خود را تغییر می دهند، تشک باید برای هر دو حالت خوابیدن مناسب باشد.


کدام تشک برای فتق دیسک؟

 در صورت بروز فتق دیسک حاد، ابتدا باید با پزشک یا درمانگر خود مشورت کنید. اگر توصیه ای دریافت نکرده اید، وضعیتی که تا حد امکان خنثی باشد، بر اساس رشد ستون فقرات، توصیه می شود. در حالت خوابیده به پشت، ناحیه ستون فقرات کمری باید به بهترین شکل ممکن حمایت شود.

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *