خرید 100%اقساطی تشک رویال


کدام تشک مناسب من است؟

یک تشک خوب نه تنها خوابی آرام را تضمین می‌کند، بلکه با ایجاد حمایت مناسب از تنش و کمردرد مقابله می‌کند. اما پیدا کردن تشک مناسب همیشه آسان نیست. تشک ها انواع مختلفی دارند که ویژگی های متفاوتی دارند. اینکه کدام تشک برای شما بهترین است به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این راهنمای تشک، ما خوشحالیم که به شما نشان دهیم هنگام انتخاب تشک مناسب باید به چه نکاتی توجه کنید.


آیا شب ها به راحتی گرم می شوید؟

سپس تشکی را انتخاب کنید که قابلیت تنفس بالایی داشته باشد. تشک های رویال ما به ویژه قابلیت تنفس و تنظیم رطوبت دارند. این به شما کمک می کند هر روز صبح سرحال از خواب بیدار شوید.

رویال اصل


آیا شما بیماری های جسمی دارید؟

 بیماری های جسمی می توانند به طور قابل توجهی خواب شما را مختل کنند. در این مورد، تشکی را انتخاب کنید که پشتیبانی عالی داشته باشد و فشار را توزیع کند. تشک های پشتیبانی ما این کار را انجام می دهند.


کدام تشک برای وضعیت خواب من مناسب است؟

مهم است که تشک از شما در وضعیت دراز کشیدن ترجیحی شما حمایت کند. به عنوان خواباننده شکم، پشت یا پهلو، فشارهای متفاوتی به تشک در مکان‌های مختلف وارد می‌کنیم. به همین دلیل است که مناطق راحتی و سفتی تشک نقش مهمی در انتخاب تشک مناسب برای وضعیت خواب شما دارد.


آیا شما پشت خواب هستید؟

به عنوان یک پشت خواب، باید مطمئن شوید که پشت شما هنگام خواب حالت S طبیعی به خود می گیرد. بنابراین بهتر است یک تشک نرم تا متوسط ​​سخت را انتخاب کنید که پشت شما نتواند پشتی توخالی ایجاد کند. به این ترتیب کمر شما به شکل طبیعی خود باقی می ماند و در طول شب به درستی حمایت می شود.

آیا شما به پهلو می خوابید؟

 اگر به پهلو می خوابید، به تشکی با مناطق راحتی ویژه نیاز دارید. این مناطق خوابیده تضمین می کنند که شانه ها و باسن شما می توانند به طور مطلوب در تشک فرو بروند و بقیه بدن شما به خوبی پشتیبانی می شود. در نتیجه، پشت شما یک خط صاف و ارگونومیک از گردن تا دنبالچه ایجاد می کند.


آیا شما معده خواب هستید؟

به عنوان فردی که معده می‌خوابد، می‌توانید به سرعت کمردرد را تجربه کنید. پشت شما روی تشکی که خیلی نرم است قوس پیدا می کند. بنابراین بهتر است یک تشک با سختی متوسط ​​تا سخت را انتخاب کنید. هر چه وزن بدن شما بیشتر باشد، تشک باید سفت تر باشد.


آیا در خواب زیاد غلت می زنید؟

 آیا واقعا وضعیت خواب ثابتی ندارید؟ افرادی که در طول خواب چندین حالت خوابیدن را اتخاذ می کنند به عنوان “تغییر دهنده موقعیت” شناخته می شوند. برای شما مهم است که در هر موقعیتی راحت باشید. بنابراین تشک جدید شما باید “همه کاره” باشد.

رویال اقساطی


در انتخاب تشک به چه نکاتی توجه کنم؟

 هر کس متفاوت است و بنابراین نیازهای متفاوتی برای تشک دارد. مهمترین فاکتورها شامل حال فردی و وضعیت خواب شما می شود. آیا شب ها به راحتی گرم می شوید؟ سپس تشکی را انتخاب کنید که قابلیت تنفس داشته باشد و رطوبت را تنظیم کند. آیا شما بیماری های جسمی دارید؟ سپس تشکی را انتخاب کنید که دارای ساپورت خوب و کاهش فشار باشد. آیا اهل شکم، پشت یا پهلو هستید؟ یا در خواب زیاد غلت می زنید؟ یک تشک مناسب برای وضعیت خواب خود انتخاب کنید.


اندازه قد

 شما طول تشک شما را تعیین می کند. تشک ایده آل شما باید حدود 20 سانتی متر بلندتر از قد شما باشد. آیا شما از حد متوسط ​​بلندتر نیستید؟ سپس تشک به طول 200 سانتی متر کافی است. آیا شما از حد متوسط ​​بلندتر هستید؟ سپس یک تشک با طول 210 سانتی متر یا شاید حتی 220 سانتی متر انتخاب کنید. برای تخت موجود خود به تشک نیاز دارید؟ سپس، البته، طول تخت فعلی و قاب باریک خود را در نظر بگیرید تا تشک جدید نیز در تخت قدیمی قرار گیرد.


وزن

 وزن بدن شما نیز نقش مهمی در انتخاب تشک مناسب دارد. زیرا هر چه وزن بدن بیشتر باشد، بار روی تشک بیشتر می شود. بنابراین مطمئن شوید که حمایت مناسبی برای وزن خود دارید. هسته تشک به ویژه پشتیبانی می کند. هسته تشک می تواند از فنر یا فوم ساخته شود. اساسا تشک های فوم سرد و فنر جیبی بهترین پشتیبانی را ارائه می دهند. موارد زیر در مورد تشک های فنر جیبی صدق می کند: هر چه فنرهای جیبی بیشتر باشد، تکیه گاه محکم تر می شود.


فرم بدن

علاوه بر قد، در نظر گرفتن تیپ بدنی خود نیز مهم است. قد شما عرض ایده آل تشک شما را تعیین می کند. برای قد طبیعی، عرض استاندارد 90 سانتی متر کافی است. آیا قد بزرگتری دارید؟ سپس تشک با عرض 100 سانتی متر مناسب تر است و به شما فضا و راحتی بیشتری می دهد.


بهداشت

آیا به بهداشت تشک خود اهمیت خاصی می دهید؟ سپس مطمئن شوید که تشک دارای روکش قابل جدا شدن و شستشو باشد. شستن منظم روکش تشک شما را برای مدت طولانی تری تازه و تمیز نگه می دارد. علاوه بر این توصیه می کنیم از محافظ تشک مولتون برای جلوگیری از نفوذ آلودگی به عمق تشک استفاده کنید.


قیمت

 تفاوت قیمت زیادی بین تشک ها وجود دارد. چندین دلیل برای این وجود دارد. برای یکی، قیمت بر اساس میزان مواد استفاده شده در تشک متفاوت است. البته مواد بیشتر در تشک نیز به معنای بالا رفتن قیمت است. از طرفی کیفیت مواد به کار رفته در آن نقش دارد. هر چه کیفیت بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است. آیا می دانستید که ما حدود یک سوم زندگی خود را می خوابیم؟ و اینکه وقتی خوب بخوابیم عملکرد بهتری داریم؟ تشک مناسب چیزی بیش از سرمایه گذاری در یک خواب خوب است. آنها همچنین تضمین می کنند که شما هر روز احساس آرامش، تناسب اندام و پر انرژی می کنید.

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *