لیست قیمت محافظ تشک رویا Roya (امروز)

قیمت محافظ تشک رویا Roya

چرا محافظ تشک ضروری است؟ روکش یا زیرانداز تشک به دو صورت از سطح خوابیده محافظت می کند: از یک طرف محافظ تشک از ساییدگی زودرس سطح تشک جلوگیری می کند. از طرفی لکه ها از محافظ تشک دور نگه داشته می شوند و نمی توانند به پارچه تشک نفوذ کنند.

مدل تنفس پذیر برای افرادی که به شدت تعریق می کنند مناسب است. پد ساخته شده از پشم گوسفند اثر معکوس دارد و شب هنگام خواب را گرم می کند. خرید به ویژه برای مبتلایان به آلرژی می تواند ارزشمند باشد: زیرا اگر به گرد و غبار و کنه های خانه حساسیت دارید، یک محافظ تشک مخصوص مانع موثری است.

محافظ تشک: چه اندازه هایی وجود دارد؟

محافظ ها به صورت تجاری در تمام اندازه های معمول تشک یا سطوح درازکش موجود هستند:

80 200 سانتی متر

90 در 200 سانتی متر

120200 سانتی متر

140200  سانتی متر

160 200 سانتی متر

180 200 سانتی متر

قیمت محافظ تشک رویا Roya 1 

محافظ تشک را چگونه می شویید؟

 محافظ به راحتی جدا می شود و بر خلاف تشک می توان آن را در ماشین لباسشویی شست. دمای توصیه شده برای شستشو 60 درجه سانتیگراد است. محافظ های تشک تقریباً همیشه ضد جوش هستند و می توان آنها را در دمای 90 درجه سانتیگراد در دستگاه قرار داد. با این وجود، توصیه می شود قبل از شستشو از دمای توصیه شده روی برچسب لباسشویی مطلع شوید.

خواب 1

خرید انواع کالای خواب، تشک طبی و طبی فنری با کیفیت عالی و قیمت مناسب
تا 10 سال گارانتی | اورجینال | ارسال فوری به سراسر ایران کمتر از سه روز کاری

پد تشک و محافظ تشک تفاوت آنها چیست؟

اصطلاحات رویه تشک و محافظ تشک اغلب به جای هم استفاده می شوند. اما تفاوت هایی وجود دارد: یک پد تشک بین ملحفه تخت و تشک قرار می گیرد. بافر مانع از نشستن رطوبت و سلول های پوست در تشک می شود. محافظ تشک پدی است که بین قاب باریکه و تشک قرار دارد. در اینجا یک بافر بین فنرها و قاب فراهم می کند. با این حال، اصطلاح محافظ تشک اغلب هم برای روکش و هم برای زیرانداز استفاده می شود که گاهی اوقات منجر به سردرگمی می شود.

قیمت محافظ تشک رویا Roya 2

محافظ تشک ضد آب

 محافظ ها می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند. به عنوان مثال، محافظ تشک ضد آب اغلب در تختخواب یا تختخواب استفاده می شود. در حالی که مواد رویه از 100 درصد پنبه ساخته شده است، اغلب از یک فیلم پلی اورتان قابل تنفس فیلم در قسمت زیرین استفاده می شود. این محصول ضد آب است و هیچ لکه ادراری روی تشک باقی نمی گذارد.

خواب 1

خرید انواع کالای خواب، تشک طبی و طبی فنری با کیفیت عالی و قیمت مناسب
تا 10 سال گارانتی | اورجینال | ارسال فوری به سراسر ایران کمتر از سه روز کاری

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *