نحوه صحیح خوابیدن برای رفع گردن درد

مقالات رویالنحوه صحیح خوابیدن برای رفع گردن درد

اکثر افراد در طول زندگی خود معمولاً در نقطه‌ای از گردن دچار سفتی یا درد می‌شوند و این گردن درد، خواب راحت را از آنها گرفته و موجب اختلال در خواب شبانه می‌شود. برای مدیریت گردن درد و رفع آن بهتر است در نحوه خوابیدن تعادل ایجاد کرده و از بهترین کالای خواب استفاده کنید، زیرا در صورت اهمیت ندادن به گردن درد، به آسیبی مزمن و همیشگی تبدیل می شود.

فرم صحیح خوابیدن برای جلوگیری از گردن درد

بهترین پوزیشن برای خوابیدن باکیفیت، در واقع خواب به حالت پهلو یا پشت می‌باشد. در این موقعیت به ستون فقرات فشار کمتری وارد شده و دچار گردن درد نمی‌شوید. استفاده کردن از بالش فوم یا بالش‌های گردنی می‌تواند سبب حمایت از گردن یا سر شما شود و به حفظ تعادل آن در خواب کمک می‌کند.

در صورتی که دچار گردن درد شده‌اید باید بر روی شکم هرگز نخوابید زیرا در این حالت فشار بیشتری بر گردن وارد شده و آسیب را بیشتر می‌کند.

صحیح خوابیدن برای رفع گردن درد 1

انتخاب بالش مناسب

انتخاب بالش و تشک طبی مناسب و ایده آل به شما کمک خواهد کرد که هرگز دچار درد در گردن و کمر نشوید. این کالای خواب طبی و استاندارد برای سلامت گردن شما ضروری هستند. افراد مبتلا به گردن درد بهتر است نوع طبی بالش و تشک را برای خواب روزانه و شبانه خود تهیه کنند.

با توجه به نوع خوابیدن خود باید بالش مناسبی را انتخاب کنید تا به خوبی از گردن شما در هنگام خواب پشتیبانی کند. برای انتخاب بهترین نوع بالش حتماً سلامت گردن و راحتی آن را در اولویت قرار دهید. اگر شما عادت دارید بر پهلوی خود بخوابید باید بالشی بلند را تهیه کنید تا گردن و سر شما در امتداد بدن باشد.

به جنس بالش در هنگام تهیه کردن این محصول توجه داشته باشید. انواع بالش با جنس های متعدد در بازار شامل بالش طبی، بالش هوشمند، بالش لاتکس، بالش پر، بالش با الیاف مصنوعی و بالش میکرو فایبر می باشد.

خوابیدن برای رفع گردن درد

بالش طبی برای خواب بدون درد و آرام از بهترین الیاف تولید شده است. این بالش درجه یک کمک می‌کند تا گردن شما در هنگام خواب در موقعیت مناسب و صحیح قرار بگیرد. بالش طبی برای تمامی افراد ضروری بوده تا در هنگام استراحت به گردن آنها فشاری وارد نشود. بالش استاندارد موردنظر سبب می شود گردن شما بر روی سطوح یا تخت در وضعیت مناسب قرار گیرد.

بالش های طبی برگشت پذیر، منعطف و نرم هستند. الیاف داخلی موجود در این بالش قابل شستشو، آنتی باکتریال می باشد. بالش تولید شده طبی دارای قابلیت تطبیق پذیری بوده و از مفاصل گردن در هنگام استراحت محافظت می کند.

بهترین انواع تشک استاندارد

یکی از بهترین و محبوب‌ترین برندهای موجود در میان انواع تشک، تشک رویال می باشد. این کالای خواب استاندارد دارای ساختار باکیفیت و منحصر به فرد است، درجه سفتی در تشک‌های رویال بسیار مناسب بوده و بر اساس استانداردهای پزشکی از بهترین نوع متریال تولید شده‌اند. تشک رویال موردنظر برای افرادی که عارضه گردن درد دارند، بهترین گزینه بوده زیرا بدن و گردن آنها را در حالت مناسبی قرار می دهد.

برای تولید تشک رویال از دو لایه داخلی اسفنج یا یونولیت استفاده شده و روکش بیرونی آنتی باکتریال به همراه دارد. تشک بدون فنر رویال با روکش منعطف و ضد حساسیت در اندازه های استاندارد تولید و عرضه شده است.

صحیح خوابیدن برای رفع گردن درد 2

تشک های طبی خاصیت درمانی برای گردن درد به همراه دارند. کالای خواب مناسبی که از اسفنج های فشرده ساخته شده است. این نوع تشک روکش ضد میکروب، ضد باکتری و ضد آلرژی دارد. محصول موردنظر برای کسانی که درد عضلانی در ناحیه گردن دارند، توسط پزشک تجویز می شود تا روند درمان آنها تسریع یابد.

تشک طبی تولید شده تسکین دهنده درد های گردن و کمر بوده، میزان نرمی ایده‌آلی دارد. انواع تشک طبی موجود در بازار شامل تشک طبی فوم، تشک هیبریدی، تشک لتکس، تشک مموری فوم و تشک فنری منفصل می باشد‌.

نتیجه گیری

برای جلوگیری از عارضه گردن درد یا درمان آن، علاوه بر صحیح خوابیدن باید کالای خواب طبی و استانداردی خریداری شود تا بدن و گردن در زمان خواب در بهترین موقعیت قرار گیرد. افراد برای سلامتی گردن خود باید به نوع تشک و بالش خود اهمیت بدهند و در تلاش باشند تا نوع طبی آن را تهیه کنند.

میزان ضخامت هر کدام از کالای خواب، جنس و مدل آنها بر کیفیت خواب ما تاثیر دارد، مدل طبی بالش و تشک در واقع تضمین کننده سلامت گردن و ستون فقرات می باشد.

کامنت خود را در زمینه خرید بهترین نوع کالای خواب طبی در سایت royalmatt ثبت نمایید تا دیگران از اطلاعات شما بهره مند شوند.

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *