8 روستا دیدنی در تهران

رندان

تهران، جاده امامزاده داوود، بعد از روستای سولقان، روستای رندان

ایگل

جاده لواسانات به‌سمت اوشان فشم را در پیش بگیرید. نرسیده به روستای آهار تابلوی روستای ایگل را خواهید دید و سپس باید در جاده فرعی حرکت کنید تا به ایگل برسید.آبشار حدود دو ساعت پیاده‌روی در مسیری کم شیب و نسبتا هموار

روستای امامه

از اتوبان شهید بابایی به‌سمت جاده لشگرگ و با دنبال‌کردن تابلوهای امامه در این جاده به مقصد می‌رسید. تهران تا امامه تقریبا 50 کیلومتر فاصله دارد.

سنگان

پس از میدان دهکده المپیک به‌سمت شرق در اتوبان همت حدود سه کیلومتر مسیر را طی کنید و از محل میدان دوم شهران، به‌سمت کن وارد شوید. در ادامه از طریق خیابان کوهسار به‌سمت امامزاده داوود و پس از حدود ۱۰ کیلومتر، در سه‌راهی به‌سمت چپ جاده که تابلو جهت سنگان را نشان می‌دهد، حرکت کنید.

سولقان

از اتوبان همت وارد بزرگراه آبشناسان شده و بعد وارد بلوار کوهسار شوید. از ابتدای بلوار تا سولقان، ۲۵ کیلومتر راه دارید.

هرانده

با ورود به جاده دماوند، مسیر فیروزکوه را در پیش بگیرید. در ادامه وارد اتوبان بابایی شرق شوید و مسیر را تا آزادراه جدید تهران-پردیس ادامه دهید. بین رودهن و بومهن، وارد جاده فیروزکوه شوید. ۱۲ کیلومتر مانده به فیروزکوه، تابلوی فرعی روستای هرانده در سمت راست، شما را به این روستا هدایت می‌کند.

وردیج

خود را به اتوبان همت برسانید، می‌توانید به‌راحتی در امتداد غربی اتوبان همت به بزرگراه خرازی وارد شوید و بعد از طی مسافت حدود هشت کیلومتر به مسیر خروجی جاده وردیج-واریش خواهید رسید.

برگ جهان

از بزرگراه شهيد بابايی، جاده لشگرک، به شهر لواسان بروید و از آنجا راهی نارون، هنزک و افجه شوید که در نهایت به روستای زیبای برگ جهان منتهی می‌شود.

برگرفته از وبسایت رسمی تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.