8 روستا دیدنی در تهران

1

رندان

تهران، جاده امامزاده داوود، بعد از روستای سولقان، روستای رندان

1 11

ایگل

جاده لواسانات به‌سمت اوشان فشم را در پیش بگیرید. نرسیده به روستای آهار تابلوی روستای ایگل را خواهید دید و سپس باید در جاده فرعی حرکت کنید تا به ایگل برسید.آبشار حدود دو ساعت پیاده‌روی در مسیری کم شیب و نسبتا هموار

2 8

روستای امامه

از اتوبان شهید بابایی به‌سمت جاده لشگرگ و با دنبال‌کردن تابلوهای امامه در این جاده به مقصد می‌رسید. تهران تا امامه تقریبا 50 کیلومتر فاصله دارد.

3 6

سنگان

پس از میدان دهکده المپیک به‌سمت شرق در اتوبان همت حدود سه کیلومتر مسیر را طی کنید و از محل میدان دوم شهران، به‌سمت کن وارد شوید. در ادامه از طریق خیابان کوهسار به‌سمت امامزاده داوود و پس از حدود ۱۰ کیلومتر، در سه‌راهی به‌سمت چپ جاده که تابلو جهت سنگان را نشان می‌دهد، حرکت کنید.

4 6

سولقان

از اتوبان همت وارد بزرگراه آبشناسان شده و بعد وارد بلوار کوهسار شوید. از ابتدای بلوار تا سولقان، ۲۵ کیلومتر راه دارید.

5 2

هرانده

با ورود به جاده دماوند، مسیر فیروزکوه را در پیش بگیرید. در ادامه وارد اتوبان بابایی شرق شوید و مسیر را تا آزادراه جدید تهران-پردیس ادامه دهید. بین رودهن و بومهن، وارد جاده فیروزکوه شوید. ۱۲ کیلومتر مانده به فیروزکوه، تابلوی فرعی روستای هرانده در سمت راست، شما را به این روستا هدایت می‌کند.

6 1

وردیج

خود را به اتوبان همت برسانید، می‌توانید به‌راحتی در امتداد غربی اتوبان همت به بزرگراه خرازی وارد شوید و بعد از طی مسافت حدود هشت کیلومتر به مسیر خروجی جاده وردیج-واریش خواهید رسید.

7 2

برگ جهان

از بزرگراه شهيد بابايی، جاده لشگرک، به شهر لواسان بروید و از آنجا راهی نارون، هنزک و افجه شوید که در نهایت به روستای زیبای برگ جهان منتهی می‌شود.

8

برگرفته از وبسایت رسمی تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *