چگونه طول عمر تشک را افزایش دهیم؟ + زمان تعویض تشک چه موقع تشک باید عوض شه

44

همانطور که می دانید امروزه تمامی اقلام موجود در بازار با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسند که شما باید تمام تلاشتان را بکنید تا وسیله که خریده اید را به خوبی محافظت کنید. یکی از مهمترین اقلام در هر خانه ای تشک می باشد که روز به روز به قیمت آن افزوده می شود. اگر شما به تازگی تشک تهیه کرده اید و یا اگر قصد خرید تشک را دارید و نمی دانید چگونه عمر تشک خود افزایش دهید تا آخر این مقاله باما همراه باشید.

11

چگونه دوام و عمر تشک را افزایش دهیم؟

امروزه به علت قیمت بالا تشک شما باید نکاتی را رعایت کنید تا از تشکتان چندین سال استفاده کنید. بهتر است از تشک هایی خرید کنید که دارای ضمانت باشد و شما راچندین سال از خرید دوباره تشک باز دارد.

خرید تشک با گارانتی

زمان خرید تشک به اولین موردی که باید توجه کنید گارانتی آن می باشد که آن تشک دارای چندین سال ضمانت می باشد. بهتر است از تشک با ضمانت ۱۰ ساله خرید کنید تا خیالتان از بابت دوام و کیفیت تشک راحت باشد.

22 3

حتما از خرید محافظ تشک غافل نشوید!

استفاده از محافظ تشک یکی از بهترین و ساده ترین کارهایی است که به دوام تشک شما بسیار کمک خواهد کرد. شما با خرید محافظ تشک می توانید به راحتی آن را شستشو دهید.

ملحفه ها را مرتب شستشو دهید

سعی کنید هفته ای یکبار ملحفه ها را شستشو دهید به علت آنکه زمان خواب بدن عرق خواهد کرد و ملحفه را میکروب فرا خواهد گرفت به همین علت برای رعایت بهداشت و دوام تشک بهتر است مرتب آن را شستشو دهید.

22 2

زیر و رو کردن تشک

سعی کنید هر چند وقت یکبار تشکتان را زیر و رو کنید به علت انکه زمان خواب بر روی تشک فشار بر یک ناحیه تشک وارد نشود و آن ناحیه گود نشود.

تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *