تشک مموری فوم چیست ؟ مزایا و معایب این خوشخواب

یکی از تشک های پرطرفدار در بازار امروزه که به نسبت دیگر تشک ها قیمت های بالاتری دارند تشک مموری فوم است. تشک مموری فوم در سال 1960 در صنعت ناسا مورد استفاده قرار می گرفته است. تشک مموری فوم به علت انعطاف پذیری بالایی که دارد طرفداران زیادی دارد.

مزایا تشک مموری فوم

تشک مموری فوم به علت انعطاف پذیری بالا از فشار به بدن و ستون فقرات شما جلوگیری می کند و زمان خواب تشک شکل کامل بدن شما را در بر خواهد گرفت و به علت راحتی تشک این نوع تشک در دسته تشک های طبی قرار گرفته شده است.

تشک های مموری فوم رویال به نسبت تشک های طبی و طبی فنری قیمت بیشتری دارد و به نسبت تشک های ارگانیک قیمت کمتری دارد.

تشک مموری فوم رویال از متریال با کیفیت تهیه شده است و ضد حساسیت می باشد و مناسب افرادی است که دچار مشکلات تنفسی هستند و یا پوستشان به هر پارچه ای حساسیت دارد.

در ساخت تشک مموری فوم رویال از فنر پاکتی استفاده شده است و این فنر باعث خواهد شد تا زمان خوابیدن بر روی تشک اگر فردی به روی تشک نشست فرد دیگر تکان نخورد.

اگر به دنبال تشک با دوام بالا می گردید تشک مموری فوم از آن دسته است و شما به راحتی می توانید چندین سال از آن تشک به راحتی استفاده کنید.

معایب تشک مموری فوم رویال

برخی افراد که برای خرید تشک مموری فوم به بازار رجوع می کنند و افراد به علت سواستفاده از برند رویال به آنها می گویند که این تشک صدرصد تشک رویال است و بعد از خرید متوجه می شوند که بعد از استفاده در وسط تشک چاله ایجاد می شود و یا شکاف های ریز و درشت ایجاد خواهد شد و به همین علت افراد بدون اطلاع خواهند گفت تشک مموری فوم جنس خوبی ندارد ولی بهترین گزینه خرید از شرکت رویال اصل است.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.