مزایا و معایب تشک طبی فنری رویال | خوشخواب طبی فنری چیست؟

اگر شما به قصد خرید تشک به بازار رفته باشید با نام تشک های طبی و طبی فنری آشنا هستید. تشک های طبی و طبی فنری دارای مزایا و معایبی هستند که زمان خرید باید به این نکات توجه داشته باشید. ما در این مقاله به مزایای تشک طبی فنی می پردازیم و شما را کامل با این نوع تشک آشنا خواهیم کرد پس تا آخر این مقاله باما همراه باشید.

اولین نکته که باید در رابطه با تشک طبی فنری رویال آشنا شوید این است که تشک های طبی فنری دارای دو نوع می باشند:تشک فنر متصل و تشک فنرمنفصل.

11

تشک فنر متصل:

این نوع تشک دارای فنرهای بهم متصل است که زمانی بر روی تشک بخوابید اگر فشاری بر روی تشک وارد شود این تکان به تمام قسمت های تخت وارد می شود.

8 1

تشک فنرمنفصل:

این نوع تشک فنر ها بهم دیگر چسبیده نیستند و زمانی که تکان به یه ناحیه از تشک وارد شود سایر قسمت های تشک دچار شامل تکان نمی شوند و تشک های فنرمنفصل به نسبت تشک های فنرمتصل طرفداران بیشتری دارند.

22

تشک های فنرمنفصل مناسب افرادی است که درد ستون فقرات آنهارا مورد اذیت قرار می دهد چون تشک فنرمنفصل از ستون فقرات شما به خوبی نگهداری می کند و نمی گذارد آسیب بیشتری ببیند.

اگر جزو افرادی هستید که وزن‌تان کم است و دچار گودی کمر هستید مستقیم یه سراغ تشک های طبی فنری بروید چون نیاز شما را به خوبی برطرف خواهد کرد.

تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *