قیمت تشک مخصوص دیسک کمر

کار روی میز، استرس مزمن، نشستن طولانی مدت یا فشار نامناسب تنها تعدادی از دلایل کمردرد هستند. تقریباً هر سوم بزرگسالان بیشتر یا به طور مداوم از مشکلات کمر رنج می برند. تنش عضلانی معمولا باعث درد می شود. ناحیه کمر، شانه ها و گردن به ویژه تحت تأثیر این تنش قرار می گیرند. مشکل: برای بسیاری از افراد، نه ستون فقرات و نه ماهیچه ها نمی توانند به اندازه کافی در طول خواب شل شوند. همچنین زمانی که استخوان ها در طول خواب به اندازه کافی حمایت نمی شوند، مشکل ساز می شود. دیسک‌های بین مهره‌ای نمی‌توانند به اندازه کافی بازسازی شوند و با مایع پر شوند، به همین دلیل است که تشک نادرست انتخاب شده اغلب منجر به درد در ناحیه دیسک بین مهره‌ای می‌شود. خوابیدن بر روی تشکی که به درستی انتخاب نشده است نیز می تواند شکایات موجود را از شب به شب بدتر کند.

خاصیت ارتجاعی نقطه ای در کمردرد

مهم ترین پیش نیاز تشک مناسب برای کمردرد، قابلیت ارتجاعی بالای آن است. تشک های الاستیک نقطه ای با سازگاری بهینه آنها با قسمت های بدن مربوطه مشخص می شوند. قسمت‌های سنگین‌تر بدن، یعنی لگن و شانه‌ها، به دلیل فشار وارد شده فرو می‌روند، در حالی که گردن و پشت به اندازه کافی حمایت می‌شوند. در تشک هایی با نقطه ارتجاعی بالا، فشار وارد شده به یک ناحیه از تشک بر روی نواحی مجاور تأثیر نمی گذارد. این تنها راه برای انجام تنظیمات دقیق است.

درجه سختی مناسب برای کمردرد

سفتی یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب تشک است، به خصوص اگر از کمردرد رنج می برید. اگر درجه سختی برای نیازهای فیزیکی شما بسیار نرم باشد، بدن شما بیش از حد عمیق در تشک فرو می رود. ستون فقرات شما به موقعیتی غیرطبیعی هل داده می شود و توخالی شکل می گیرد. مهره های کمر و ستون فقرات گردنی شما تحت فشار زیادی هستند. این مشکل همچنین زمانی به وجود می آید که تشک شما به دلیل کهولت سن دچار افتادگی شود. بنابراین توصیه می کنیم برای جلوگیری از مشکلات کمر هر 8 سال یکبار تشک را تعویض کنید. از طرف دیگر، اگر درجه سختی شما بیش از حد سخت باشد، بدن شما نمی تواند به اندازه کافی فرو برود. حتی اگر تشک خیلی سفت باشد، ستون فقرات نمی تواند شکل طبیعی دوتایی S خود را به خود بگیرد. کشیده شدن بیش از حد ستون فقرات باعث می شود که عضلات گردن و گردن شما منقبض شوند. ستون فقرات کمری نیز تحت فشار است.

اگر از کمردرد رنج می برید، باید هنگام خرید تشک دقت کنید که نه خیلی سفت باشد و نه خیلی نرم. حمایت کافی مهم است. بررسی اجمالی ما به شما راهنمای تقریبی در مورد اینکه چه درجه ای از استحکام تشک برای وزن بدن مناسب است به شما می دهد. لطفا توجه داشته باشید که درجه سختی استاندارد نیست. بنابراین اطلاعات مربوط به تشک ما است، اما ممکن است با تولید کنندگان دیگر متفاوت باشد.

مناطق خوابیده برای کمردرد

برای کمردردی که در صبح رخ می دهد، تشکی با مناطق خوابیده یکپارچه را توصیه می کنیم. زون‌ها به تشک اجازه می‌دهند که کاملاً با بدن سازگار شود تا ستون فقرات شما صاف باشد. فناوری 7 منطقه محبوبیت خاصی دارد. این برای 90 درصد از همه افراد خواب مناسب است، به همین دلیل است که ما در تشک رویال عمدتا تشک هایی با هفت منطقه را توصیه و می فروشیم. به هر حال: تشک های فوم ویسکو معمولاً مجهز به زون نیستند. فوم ویسکو در حال حاضر پشتیبانی دقیقی را برای بدن شما فراهم می کند، به همین دلیل منطقه بندی ضروری نیست.

بهترین تشک برای کمردرد: توصیه های ما

تشک های رویال به ویژه نوید خواب سالم و تسکین سریع کمردرد و مشکلات ناشی از خواب را می دهند. تشک های طبی فنری وفوم بسیار سازگار هستند زیرا فوم به گرمای بدن واکنش نشان می دهد و بسیار انعطاف پذیر با شکل بدنه سازگار می شود. این ماده به فشار واکنش نشان می دهد، آن را به طور بهینه توزیع می کند و کاملاً با بدن سازگار می شود. تشک فوم ویسکو برای کمردردهای مزمن نیز مناسب است. تشک های فوم سرد نیز از نظر سازگاری امتیاز کسب می کنند. هنگام خرید تشک های فوم سرد به طور خاص باید به کیفیت بالا توجه کرد. تشک فنر داخلی بیش از هر چیز با راحتی خواب بسیار بالا خود را تحت تاثیر قرار می دهد و به همین دلیل برای مدت طولانی در بین تشک ها کلاسیک بوده است. اگر از کمردرد رنج می برید و تشک فنری را ترجیح می دهید، تشک فنری جیبی را به شما پیشنهاد می کنیم. با پردازش هسته های فنر در کیسه های کوچک، فنرها نمی توانند بلغزند که باعث افزایش کشسانی نقطه می شود. این یک مزیت است، به خصوص برای کسانی که پشت و معده می خوابند.

کمردرد و چاقی

کمردرد بعد از خواب نیز در صورتی که کمر به اندازه کافی حمایت نشود ممکن است رخ دهد. به خصوص در افرادی که وزن بدن بالاتری دارند، گاهی اوقات به دلیل عدم تحمل تشک، کمر دچار افتادگی می شود. بنابراین، با وزن بالا – صرف نظر از اینکه آیا قبلاً مشکل کمر دارید یا خیر – مهم است که تشک به اندازه کافی باربر باشد و از بدن پشتیبانی خوبی ارائه دهد. خاصیت ارتجاعی خوب نقطه نیز برای افرادی که اضافه وزن دارند و کمردرد دارند نقش مهمی دارد. تشک فنر داخلی ظرفیت باربری خوب را با خاصیت ارتجاعی نقطه ای خوب ترکیب می کند. بنابراین، ما به افراد دارای اضافه وزن و مبتلا به کمردرد، تشک فنری را توصیه می کنیم که به همین ترتیب نقطه کش است.

وضعیت خوابیدن و کمردرد

افرادی که به پهلو می‌خوابند به ویژه در معرض کمردرد هستند. بنابراین، به عنوان یک خوابیده جانبی، باید توجه ویژه ای به این واقعیت داشته باشید که شانه و ناحیه لگن شما می تواند در حالی که پشت شما توسط تشک حمایت می شود در تشک فرو رود.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.