فروش مستقیم تشک رویال + تا 50 درصد تخفیف ویژه

3 5

خرید تشک یکی از مهمترین کارهایی است که باید هر فردی بعد از خرید سرویس خواب انجام دهد. برای خرید تشک مطمئن و استاندارد بهتر است از برند رویال که یکی از معروف ترین برندها در زمینه کالای خواب و تشک است خرید کنید. یک تشک خوب و استاندارد باید ویژگی های خاص خودش را داشته باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

2 4

راحتی تشک

یکی از اصلی ترین ویژگی یک تشک خوب و استاندارد راحتی تشک است. یک تشک خوب و استاندارد باید بدن را در هنگام خواب صاف و ستون فقرات را در بهترین حالت حفظ کند. و راحتی تشک بستگی به استفاده فرد دارد که علاقه به تشک نرم دارد یا سفت و بسته به علاقه آن باید انتخاب شود.

1 4

دوام تشک

همانطور که می دانید روزبه روز قیمت اجناس بالا می رود به همین علت باید تشکی را انتخاب کنید که دوام خوبی داشته باشد و دارای گارانتی معتبر باشد تا بتوانید در هنگام خرابی زود هنگام آن را تعویض و یا ترمیم کنید.

45

فضا تشک

برخی افراد دارای سایزهای بزرگ هستند و یا برخی جسه کوچک تری دارند به همین سبب باید تشکی که انتخاب می کنید دارای فضای مناسبی باشد تا بر روی تشک احساس آرامش کنید.

جنس اسفنج تشک

برای اینکه زمان خرید تشک متوجه شوید این تشک از نظر اسفنج چه جایگاهی دارد باید به وزن و تراکم تشک دقت کنید. هرچه تشک حجیم تر باشد از نظر طبی بودن تشک در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت.

تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *