ویژگی های تشک طبی خوب و استاندارد چیست | مزایا

های تشک طبی خوب و استاندارد چیست 1

یکی از رکن های مهم در زندگی خواب است. ما بیشتر عمرمان را در خواب به سر می بریم به همین منظور باید به خواب و مکان خوابمان توجه ویژه کنیم. شاید خیلی از افراد بعد از اینکه از خواب بیدار می شوند در بدنشان حس کنند خواب راحتی نداشتند و یا کمردرد و پادرد دارند این گونه افراد از تشک و بالش خوبی برای خواب‌شان استفاده نمی کنند و همین عامل باعث شده است که بعد از خواب احساس کسل بودن بهشان دست دهد.امروزه با تولید شدن تشک های طبی دیگر این مشکلات به وجود نمی آیند.

های تشک طبی خوب و استاندارد چیست 2

تشک طبی چیست؟

به تشک هایی که از نظر پزشکی مورد تایید قرار گرفته اند و با فناوری های جدید برروی استحکام و طبق استانداردهای روز دنیا تولید شده اند تشک های طبی می گویند. این تشک ها مناسب افراد سالمند و افرادی که از کمردرد ومفاصل رنج می برند است.

خواب 1

خرید انواع کالای خواب، تشک طبی و طبی فنری با کیفیت عالی و قیمت مناسب
تا 10 سال گارانتی | اورجینال | ارسال فوری به سراسر ایران کمتر از سه روز کاری

مزایای تشک طبی

تشک طبی بصورت تخصصی و برای مقابله با دردهای شبانه کمردرد و ستون فقرات طراحی شده است. این گونه تشک ها سطحی سفت دارند و از ستون فقرات شما کاملا محافظت می کند. تشک های ارزان قیمت وقتی برروی آنها دراز می کشید تمام بدن داخل تشک فرو می رود این اینگونه تشک ها باعث خواهد شد شما خوابی راحت نداشته باشید.

خرید تشک یکی از مهمترین کارهایی است که باید هر فردی بعد از خرید سرویس خواب انجام دهد. برای خرید تشک مطمئن و استاندارد بهتر است از برند رویال که یکی از معروف ترین برندها در زمینه کالای خواب و تشک است خرید کنید. یک تشک خوب و استاندارد باید ویژگی های خاص خودش را داشته باشد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

راحتی تشک

یکی از اصلی ترین ویژگی یک تشک خوب و استاندارد راحتی تشک است. یک تشک خوب و استاندارد باید بدن را در هنگام خواب صاف و ستون فقرات را در بهترین حالت حفظ کند. و راحتی تشک بستگی به استفاده فرد دارد که علاقه به تشک نرم دارد یا سفت و بسته به علاقه آن باید انتخاب شود.

دوام تشک

همانطور که می دانید روزبه روز قیمت اجناس بالا می رود به همین علت باید تشکی را انتخاب کنید که دوام خوبی داشته باشد و دارای گارانتی معتبر باشد تا بتوانید در هنگام خرابی زود هنگام آن را تعویض و یا ترمیم کنید.

فضا تشک

برخی افراد دارای سایزهای بزرگ هستند و یا برخی جسه کوچک تری دارند به همین سبب باید تشکی که انتخاب می کنید دارای فضای مناسبی باشد تا بر روی تشک احساس آرامش کنید.

جنس اسفنج تشک

برای اینکه زمان خرید تشک متوجه شوید این تشک از نظر اسفنج چه جایگاهی دارد باید به وزن و تراکم تشک دقت کنید. هرچه تشک حجیم تر باشد از نظر طبی بودن تشک در جایگاه بالاتری قرار خواهد گرفت.

های تشک طبی خوب و استاندارد چیست 3

ساختار تشک طبی

تشک های طبی با لایه های نگهدارنده متنوعی در بازار وجود دارند تا امکانات متفاوتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. در اینجا تعدادی از ساختارهای داخلی تشک های طبی را معرفی می گردد:

فنر استاندارد (مارپیچ باز)
فنرهای پاکتی
مموری فوم- این نوع تشک می تواند در حل مشکل افرادی که دارای افرادی که دارای دردهای کمر و ستون فقرات هستند مفید باشد.
فوم ریلکس
فوم ژل – استفاده از تشک ژل دار در حس راحتی ستون فقرات و خنکی موثر است
لاتکس – تشک لاتکس به خاطر حالت فنری که دارند می توانند کمردرد را کاهش دهند.
مواد طبیعی پر کننده

های تشک طبی خوب و استاندارد چیست 4

این گونه تشک ها مناسب افرادی است که در هنگام خواب دائما در تخت خود تکان می خورند و نگران ستون فقزاتشان هستند این تشک ها باعث می شود سیتون فقرات شما در بهترین شکل ممکن قرار بگیرد و دیگر نگران کمردرد خود نباشید.

راحتی تشک طبی

در هنگام خواب بروی تشک های طبی تمام وزن‌تان بر روی تشک پخش می شود و فشار در یک قسمت بدن متمرکز نمی شود این باعث خواهد شد تا فشار برروی گردن و شانه ها کمر شود و بیشتر وزن برروی تشک ها باشد.
برای خرید تشک طبی بهترین گزینه و آشناترین نام در صنعت تشک، تشک های رویال است. تشک رویال یکی از بهترین تشک ها در زمینه تشک های طبی است که باید این تشک ها را از نمایندگان معتبر رویال خریداری کنید.

خواب 1

خرید انواع کالای خواب، تشک طبی و طبی فنری با کیفیت عالی و قیمت مناسب
تا 10 سال گارانتی | اورجینال | ارسال فوری به سراسر ایران کمتر از سه روز کاری

5 از 5
سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *