راهنمای خرید و قیمت تشک مهمان رویال

همانطور که می دانیم یکی از ویژگی های بارز در بین ایرانی ها مهمان نوازی آنها است.خیلی از افراد زمانی که مهمان به خانه آنها می آید می خواهند به بهترین شکل ممکن پذیرایی شوند و در نهایت راحتی بتوانند در خانه آنها مستقر و استراحت کنند.یکی از مواردی که باید به آنها توجه ویژه کرد خواب مهمان است.بیشتر افراد برای استراحت مهمانانشان از تشک های پشمی قدیمی استفاده می کنند که بسیار سفت و سنگین می باشد ولی امروزه با تولید تشک های مخصوص مهمان دیگر کار برای شما راحت شده است.در ادامه مقاله بیشتر با تشک های مهمان آشنا می شویم.

تشک مهمان چیست؟

تشک های مهمان به تشک هایی گفته می شود که بسیار سبک وزن و حمل آنها بسیار راحت است و جنس آنها از الیاف و اسفنج است.و فرق بسیار بارز تشک های مهمان با تشک های سنتی فضای است که اشغال می کند.تشک های مهمان به نسبت تشک های سنتی بسیار کم فضا را اشغال می کند و فضا خالی برای قرار دادن باقی وسایلاتتان است.

انواع تشک های مهمان

تشک مهمان  یک و دونفره:

تشک های مهمان موجود در بازار تک و دونفره می باشند که شما به نسبت استفاده ای که دارید باید آنها را انتخاب کنید. بیشتر افراد سعی می کنند از تشک های تک نفره خرید کنند چون فضای کمتری را اشغال می کند.

تشک مهمان هوشمند:

بعضی از برندهای معروف به تازگی اقدام به تولید تشک های هوشمند کرده اند. در این تشک ها قابلیت تنظیم دما وجود دارد به گونه ای که شما می توانید این تشک ها را به برق وصل کنید و دمای آن را تنظیم کنید. برخی دیگر از تشک های مسافرتی دارای ماساژور هستند. وجود ماساژور در این تشک ها باعث می شود تا از دردهای عضلانی ناشی از خستگی زیاد جلوگیری شود. همچنین در بیمارانی که قدرت حرکتی چندانی ندارند از ابتلا به زخم بستر جلوگیری می شود.

نکات مهم درباره تشک مهمان:

  • از پریدن کودکان بر روی تشک های مهمان جلوگیری کنید به علت آنکه حجم این تشک ها کم است و باعث اسیب دیدن کودک می شود و علت دیگر آن این است که ممکن است تشک آسیب ببیند.
  • تشک های مهمان جزو تشک های بهداشتی می باشد پس در انتخاب مدل و رنگ تشک دقت کنید چون پس گرفته نمی شود.
  • این تشک ها به علت حجم کم و سبک بودن بهتر است بعد از خارج شدن مهمان از خانه تشک را بشوید و در آفتاب پهن کنید.

اگر قصد خرید تشک مهمان را دارید بهتر است از برندهای معروف بازار خرید کنید.یکی از معروفترین برندها در بازار رویال می باشد.تشک های مهمان رویال جزو یکی از راحترین و محکم ترین تشک ها می باشد.پس بهترین گزینه خرید تشک مهمان خرید از تشک های اصل رویال می باشد.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.