بهترین تشک مهمان چیست؟

 انتخاب تشک های مهمان بسیار زیاد است. تشک‌های ارزان‌تر، تشک‌های بادی، تشک‌های تاشو، تشک‌های رول‌آپ و تشک‌های بادی وجود دارند. به عنوان یک مشتری، شما به سرعت صبر خود را از دست می دهید و در نهایت خودسرانه برای بهترین مدل بعدی تصمیم می گیرید، به طوری که حداقل یک تشک مهمان در خانه داشته باشید که بازدید کننده دوباره در گوشه و کنار باشد. اما هنگام خرید یک تشک مهمان خوب به چه نکاتی باید توجه کرد؟ ما در تشک رویال برخی از مدل‌ها را خودمان آزمایش نکرده‌ایم، اما آنها را به طور کامل بررسی کرده‌ایم. در اینجا می خواهیم تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذاریم و نکاتی را در مورد آنچه در تشک مهمان باید جستجو کنید به شما ارائه دهیم.

یک تشک مهمان خوب چه چیزی باید به همراه داشته باشد؟

یک تشک مهمان خوب قبل از هر چیز باید معیارهای زیر را داشته باشد: قابل حمل و نقل، صرفه جویی در فضا و سبک و سریع مونتاژ می شود. همه چیز اضافی است که یک مهمان مطمئنا از آنها قدردانی خواهد کرد.

لزوماً نباید یک تشک گران قیمت با سطح بالایی از راحتی خواب باشد. اگر فقط به بازدیدکنندگان موقت تخت مهمان بدهید، حداقل نه.

برای اینکه هنگام جستجوی یک تشک مهمانی مناسب به خوبی آمادگی داشته باشید، تمام نکات را به طور کامل برای شما خلاصه کرده ایم.


1) راحتی

 تشک مهمان البته باید بالاترین راحتی ممکن را برای خواب داشته باشد. به هر حال، شما نمی خواهید مجبور باشید هر روز صبح سر میز صبحانه به صحبت های مهمانان خود در مورد تشک گوش دهید. علاوه بر این، مهمان نیز باید احساس کند که در خانه است. بنابراین هنگام انتخاب تشک مهمان، مهم است که به راحتی نیز توجه کنید. مثلاً می‌توانید یک شب خودتان روی تشک بخوابید تا ببینید آیا می‌توانید از مدل مربوطه به عنوان تشک مهمان استفاده کنید یا خیر.

2) تا حد امکان جهانی

نکته مهم این است که تشک مهمان تا حد امکان جهانی باشد. یونیورسال به این معنی است که راحتی خواب کافی را برای هر فرد تضمین می کند، یعنی برای هر نوع خواب و برای هر موقعیت خواب.

البته در اینجا هم مجبور نیستید به گران ترین محصول متوسل شوید. اما اگر تشک بسیار نرم یا سختی داشته باشید که فقط یک فرد خاص بتواند روی آن خوب بخوابد، غیر عملی خواهد بود.

شما مطمئناً انواع مختلفی از خواب را به عنوان مهمان دارید. به همین دلیل، ما خرید یک تشک متوسط ​​سفت را توصیه می کنیم. این نه خیلی سخت است و نه خیلی نرم و بنابراین می تواند توسط چندین نوع خواب استفاده شود.

3) تشک مهمان تاشو

هنگام خرید تشک مهمان، صرفه جویی در فضا بسیار مهم است.

به هر حال، همه افراد آنقدر در خانه ندارند و نباید کمپ تشک باز شود. به همین دلیل، ما به طور کلی به شما توصیه می کنیم از اندازه های تشک پهن (100×200 سانتی متر، 140×200 سانتی متر و غیره) خودداری کنید.

به عنوان مثال، تشک های مهمان نیز وجود دارند که می توانند تا شوند و بنابراین به ویژه در فضا صرفه جویی می کنند. جایگزین دیگر تشک بادی است که در صورت لزوم می توان آن را باد کرد.

یا تشک مهمان خود باد شونده (تا حدی یک پد خواب). این همچنین می تواند در یک سفر کمپینگ استفاده شود.

تشک مهمان تاشو

در مورد اندازه تشک، توصیه می کنیم یک تخت مهمان در ابعاد 80×200 سانتی متر یا 90×200 سانتی متر خریداری کنید. تشک مهمان با این اندازه در حال حاضر صرفه جویی بیشتری در فضا دارد. اگر این اندازه را به عنوان تشک تاشو یا رول آپ بخرید، مقدار زیادی در هزینه نیز صرفه جویی خواهید کرد.

یک ساخت سریع

همچنین مهم است که اتاق خواب می تواند به سرعت برای مهمانان راه اندازی شود. گاهی اوقات یک بازدیدکننده فقط در زمان بسیار کوتاه و خود به خود اعلام می کند.

زمان زیادی برای آماده کردن تخت مهمان به خوبی وجود ندارد. ساخت تشک های بادی، تشک های تاشو و تشک های رول آپ بسیار آسان است.

اگر تمایلی به خرید پمپ باد دیگری ندارید، می توانید یک تشک مهمان خود باد شونده نیز بخرید.

5) قیمت مناسب

اگر همه این معیارها را رعایت کرده اید، مطمئناً باید مطمئن شوید که پول زیادی خرج نکنید. پس از همه، این “فقط” یک تشک مهمان است.

متأسفانه نمی‌توانیم قیمت دقیقی برای تشک مهمان بدهیم. زیرا در بین تشک های مختلف مهمان تفاوت های کیفی نیز وجود دارد. اگر به سادگی توصیه های برتر ما را دنبال کنید، بهتر است!

به همین دلیل است که هنگام خرید باید مراقب نسبت قیمت به عملکرد باشید تا بیشترین سود ممکن را از سرمایه گذاری خود ببرید.

به عنوان مثال، اگر به هر حال دوست دارید به کمپینگ بروید، منطقی است که روی یک تشک بادی بادی باکیفیت سرمایه گذاری کنید. شما می توانید از این برای اهداف خود و همچنین برای مهمان استفاده کنید.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.