خرید تشک مموری فوم رویال

نام یکی از تشک های ویژه رویال تشک مموری فوم است.تشک های مموری فوم در دهه 1960 میلادی در صندلی ها و کلاه های ایمنی استفاده می شده است این نوع تشک ها به علت انطباق طرفداران بسیار زیادی دارد.تشک های مموری فوم مانند دیگر تشک ها دارای مزایا و معایب می باشد که در ادامه به تکتک آنها می پردازیم.

مزایای تشک مموری فوم:

  • تشک های مموری فوم به علت انطباقی که دارد مناسب افرادی است که به پلو می خوابند است.این تشک ها به علت راحتی بدن در هنگام خواب جزو تشک های طبی شناخته می شود.
  • یکی از تفاوت تشک های مموری فوم با تشک های ارگانیک در هزینه آن می باشد.هزینه تشک های مموری فوم به نسبت تشک های ارگانیک بسیار پایین تر است.
  • تشک مموری فوم مناسب افرادی است که به اکثر تشک ها حساسیت دارند.تشک مموری فوم ضد حساسیت و مناسب برای افرادی است که مشکل تنفسی دارند.
  • تشک موری فوم مناسب زوجین می باشد به علت آنکه ساختار تشک به نحوی است که یک نفر بر روی تشک خوابیده باشد فرد دیگر بر روی تشک بنشیند و یا بخوابد هیچگونه تکانی به فرد خوابیده وارد نمی شود.
  • تشک‌های مموری فوم دارای عمر طولانی بوده و با گذشت زمان عملکرد مطلوب خود را از دست نخواهند داد.
  • افرادی که از درد مفاصل رنج می برند تشک های مموری فوم از درد آنها کم می کند.

معایب تشک مموری فوم:

  • برخی از تشک‌های مموری فوم که از کیفیت ساخت بالایی برخوردار نبوده پس از مدتی استفاده به حالت عادی برنگشته و بر روی آن چاله و شکاف‌هایی بزرگ پدیدار می‌شوند. در نتیجه این افتادگی‌ها عملکرد مطلوب تشک را از بین برده و سبب فشار به نقاط حساس بدن در زمان خواب خواهند شد. البته در محصولات برندهای معتبر که به روشی اصولی ساخت تشک را انجام می‌دهند این مشکل دیده نخواهد شد.
  • تشک های مموری فوم دارای وزن بالا و ضخامت بالایی هستند و برای جابه جایی شما را دچار مشکل می کند.
  • اگر در شهرهای گرمسیر و یا طبع گرمی دارید از تشک های مموری فوم استفاده نکنید به علت آنکه تشک های مموری فوم گرما را در خود نگه می دارد.

یکی از مواردی که هم می شود گفت مزیت محسوب می شود و هم معایب گرم نگه داشتن تشک مموری فوم است.تشک مموری فوم به علت گرما برای برخی افراد که گرم مزاج هستند مناسب نیست ولی به علت گرمایی که دارد برای افرادی که از درد مفاصل و کمردرد رنج می برند مناسب است چون گرما در تشک جمع می شود و باعث می شود درد کاهش یابد.

اگر قصد خرید تشک مموری فوم اصل رویال را دارید کافیست با یک کلیک و پرداخت هزینه و ارسال رایگان تشک مموری فوم خود را درب منزل تحویل بگیرید و بعد از ارسال گارانتی شما فعال می شود.

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.