خرید تشک مموری فوم دیجی کالا + قیمت تشک مموری فوم


تشک مموری فوم چیست؟

تشک مموری فوم لایه ای از مموری فوم را با فنرها یا فوم نگهدارنده ترکیب می کند. مموری فوم از گرمای بدن شما برای نرم شدن و فرم دادن به شکل شما استفاده می کند. این پشتیبانی و راحتی قابل توجهی را فراهم می کند. پس از برداشتن فشار، مموری فوم بسیار آهسته به عقب برمی‌گردد و به مرور زمان شکل بدن و وضعیت خواب بهینه شما را به یاد می‌آورد، از این رو «حافظه» نامیده می‌شود. فوم حافظه، همچنین به عنوان فوم ویسکو الاستیک شناخته می شود، اولین بار توسط ناسا در اواسط دهه 1960 طراحی شد. فوم حافظه ساخته شده از پلی اورتان، برای مقابله با فشار شدید فضانوردان هنگام خروج و ورود به جو زمین ساخته شده است. پتانسیل استفاده از مموری فوم در محصولات دیگر به زودی کشف شد و اکنون در تشک ها، بالش ها و رویه های تشک استفاده می شود. تشک های مموری فوم به دلیل مزایایی که ارائه می دهند، یک انتخاب محبوب برای مشتریان ما هستند. در ادامه بخوانید تا بدانید تشک مموری فوم چگونه می تواند به شما کمک کند خواب راحت شبانه داشته باشید.


مزایای تشک مموری فوم چیست؟

تشک های مموری فوم دارای طیف وسیعی از مزایایی هستند که آنها را از تشک های دیگر متمایز می کند. تشک‌های مموری فوم از کاهش فشار گرفته تا پشتیبانی شخصی‌سازی شده، طوری طراحی شده‌اند که نهایت راحتی و مراقبت از شما را هنگام خواب فراهم کنند.

1. پشتیبانی و راحتی بهینه فوم مموری به شکل بدن شما برای تراز بهینه ستون فقرات و حمایت هدفمند منطبق می شود. این سطح بالایی از راحتی شخصی باعث می شود تشک احساس کند که فقط برای شما ساخته شده است!

2. تسکین نقطه فشار تشک مموری فوم وزن بدن شما را به طور مساوی توزیع می کند تا فشار وارده بر سنگین ترین قسمت های بدن شما کاهش یابد. این به تسکین دردها و بهبود گردش خون سالم در طول شب کمک می کند.

3. انتقال حرکت را کاهش می دهد

فوم حافظه به بدن شما منحرف می شود و یک منطقه خواب شخصی ایجاد می کند. این به شما کمک می‌کند تا احساس نکنید که شریک زندگی‌تان در حال چرخش و پرتاب شدن است – بنابراین تشک مموری فوم گزینه خوبی است اگر اغلب در طول شب با این کار از خواب بیدار می‌شوید.

4. مقاوم در برابر کنه گرد و غبار

تشک مموری فوم دارای ساختار ویسکوالاستیک است که توسط کنه های گرد و غبار نفوذ نمی کند. این می تواند به طور چشمگیری علائم آلرژیک را کاهش دهد و خواب شبانه تمیزتر و سالم تری را فراهم کند.

آیا تشک مموری فوم گرم می شود؟

هنگامی که تشک های مموری فوم برای اولین بار اختراع شدند، فناوری تنظیم دما در دسترس نبود. این بدان معناست که تشک های مموری فوم گرمای زیادی را در طول شب به دام می اندازند.

در طول سال ها، این تشک ها از نظر میزان گرما از خود پیشرفت کرده اند. اکثر تشک های مموری فوم اکنون دارای فناوری هستند که به کنترل دما در طول شب کمک می کند.

با این حال، عواملی مانند دمای اتاق، ضخامت لحاف، سن و دارو نیز می توانند بر احساس گرما در رختخواب تأثیر بگذارند. قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا تشک مموری فوم برای شما مناسب است، این عوامل را در نظر بگیرید.

چگونه تشک مموری فوم خود را نرم تر کنیم؟

در مقایسه با تشک قدیمی خود، بسیار رایج است که احساس کنید تشک جدید شما کمی سفت تر از چیزی است که می خواهید. این به این دلیل است که تشک قدیمی شما احتمالاً کمی از بهترین حالت خود گذشته است و سطح حمایتی که شما نیاز دارید را به درستی ارائه نمی‌دهد.

وقتی برای اولین بار تشک مموری فوم جدید خود را دریافت کردید، به آن زمان بدهید. ممکن است چند هفته طول بکشد تا بدن شما به سطح بهبودیافته حمایت عادت کند. علاوه بر این، زمانی که در سال‌های آینده روی آن می‌خوابید، طبیعی است که تشک شما در مقایسه با زمانی که برای اولین بار آن را دریافت کردید، کمی نرم‌تر شود.

با این حال، اگر هنوز کمی سفت به نظر می رسد، می توانید تشک خود را با رویه تشک نرم کنید. رویه های تشک که در طیف وسیعی از درجه بندی ها و عمق های سفتی موجود هستند، می توانند کمی راحتی بیشتری را ایجاد کنند و به نرمی تشک شما کمک کنند. البته برعکس آن نیز صادق است – اگر احساس می کنید که به حمایت کمی بیشتر نیاز دارید، می توانید رویه تشک سفت تری تهیه کنید.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.