چگونه برای خواب راحت یک بالش را انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال یک خواب راحت و با آرامش هستید باید در انتخاب بالش تان دقت کامل داشته باشید.داشتن یک بالش مناسب موجب می شود تا شما خوابی بسیار راحجت و بدون استرس داشته باشید.تجربه داشتن یک بالش خوب باعث خواهد شد شما از گردن درد و یا سردرد در امان باشید.داشتن یک بالش مناسب و استاندارد باعث خواهد شد شما خوابی راحت داشته باشید و مدت طولانی تری را در خواب به سر ببرید.

متخصصان بسیار تاکید می کنند که در زمان خواب از بالش های استاندارد استفاده کنید چون با انتخاب یک بالش که شاید بسیار ناچیز به حساب آید باعث شود تا شما بیماری های جبران ناپذیری را به بدنتان وارد کنید و دیگر جای جبران نباشد.پس در انتخاب بالش تمام حواستان را جمع کنید تا از بالش خوبی خود و خانواده تان انتخاب کنید.با خواندن این مقاله به شما کمک می شود تا بهترین بالش و مناسب ترین بالش را شما انتخاب و خرید کنید.

جنس بالش:

در هنگام خرید مناسب به اولین نکته ای که باید توجه کنید جنس بالش است. بالش های طبی موجود، به 2 دسته فومی و بادی تقسیم می شوند که البته متخصصان توصیه می کنند اگر می خواهید از بالش های طبی استفاده کنید بهتر است از انواع فومی آن استفاده کنید.استفاده از بالش های بادی بسیار کار شما را سخت می کند ممکن است شما به سفر رفته باشید و بالش خود را ببرید باد کردن و بردن آن کار شما را سخت می کند پس بهتر است از بالش های فومی استفاده کنید.

بلش های طبی مانند شکل بالش های سنتی که در خانه هایمان داریم هستند ولی مواد داخل بالش به جای پشم و پشم شیشه از فوم پر شده است.سایز این نوع از بالش ها 70 در 50 می باشدو دارای رویه پنبه ای و بسیار نرم است.بهتر است از بالش های ضد باکتری خرید کنید تا خیالتان از آلودگی و باکتری ها جمع باشد.

گردن درد:

خیلی از افرادی که در جمعی هستند دچار گردن درد هستند مخصوصا افرادی که دائما با کامپیوتر و یا درحال رانندگی هستند بیشتر دچار گردن درد هستند این افراد باید از بالش های دورگردنی استفاده کنند. البته نوع دیگری از این بالش های u شکل وجود دارد که دور بدن قرار می گیرد و برای کسانی که گودی کمر داشته و مجبورند به پهلو بخوابند مناسب است.

زانو درد:

اگر جزو افرادی هستید که زانو درد دارید به هیچ عنوان نباید به پهلو بخوابید چون خوابیدن به پهلو باعث خواهد شد زانوها بیشتر ساییدگی داشته باشند.این افراد باید از بالش های مخصوص زانو درد استفاده کنند و آنهارا لای پاهایشان قرار دهند و از درد زانو جلوگیری کند.

بالش های رویال یکی از بالش های معتبر در بازارهای امروزی است.بالش رویال انواع بالش استاندارد و مورد تایید متخصصان را با قیمتی مناسب به شما مشتریان عزیز عرضه می کند.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.