تشک مناسب برای دیسک کمر و درمان کمر درد

یکی از شایع ترین بیماری ها در بین مردم دیسک کمر است.شاید خیلی ار شماها در جمعی نشسته باشید و زیاد به گوشتان خورده باشد برخی از دردکمر و یا گردن درد رنج می برند.و خیلی ها نمی دانند علت این کمردرد و یا گردن درد چیست.و یا ممکن از خیلی از افراد زمانی که از خواب بیدار می شوند کسل و دچار بدن درد هستند و این را از بد خوابیدن می دانند ولی این طرز فکر اشتباه است.این درد از خرید اشتباه تشک است که بدون داشتن اطلاعات قبلی برای خرید تشک رجوع کرده و باعث خواهید شد که خواب یکی از بهترین عادات روزانه را به دردآور ترین عادت تبدیل کنید.

ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم برای افرادی که دیسک کمر و یا گردن درد دارند از نوع تشکی باید استفاده کنند.پس تاآخر این مقاله باما هعراه باشید.

کدام تشک برای دیسک کمر و گردن درد خوب است؟

افرادی که دچار دیسک کمر و یا گردن درد هستند در انتخاب تشک بسیار باید به نسبت باقی افراد حساس تر باشند.و این گونه بیماران باید به مشورت پزشک تشک مناسبشان را تهیه کنند چون افرادی که دیسک کمر دارند به دو دسته تقسیم می شوند: افرادی که باید حتما بر روی تشک استراحت کنند و دوم افرادی که باید بر روی جسمی سفت مانند فرش استراحت کنند تقسیم می شوند.

تشک طبی برای افرادی که دیسک کمر دارند:

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که خوابیدن بر روی جسم هاس سفت را ترجیح می دهید باید از تشک های ارتوپدی خرید کنید این گونه تشک ها میزان سفتیشان 85 از 100 است. در حد ۵ سانتی‌‍متر فرورفتگی دارد که البته این بسیار اصولی و طبق استانداردهای جهانی در زمینه تولید تشک می‌یاشد.این گونه تشک برای افرادی که تازه عمل دیسک کمر ویا گردن و یا لگن و ستون فقرات کرده اند بسیار مناسب است.به علت آنکه زمانی که عمل می کنند تمام بدن نباید هیچ گونه تکانی بخورد و این گونه تشک بسیار مناسب است.

تشک های vip :

تشک های مموری فوم و vip  جزو تشک هایی هستند که زمانی که بر روی آن می خوابید تمام بدن به یک باره به روی تشک فرو می رود و تشک شکل بدن شما را به خود می گیرد. این تشک‌ها هم برای بیمارنی که مشکل بسیار حادی در زمینه ستون فقرات، دیسک کمر ندارند باید با دستور پزشک و میزان علافه خودشان صورت گیرد،

تشک های طبی رویال یکی از آشناترین نام ها در صعنت تشک و بالش استاندارد است.شما می توانید تمام مدل های موجود تشک را از شرکت فوق حرفه ای رویال خرید کنید و همراه با خرید تشک گارانتی تشک در همان لحظه برای شما فعال سازی می شود و شما می توانید با خیالی راحت تشک موردنظرتان را خرید کنید.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.