تشک رویال برای دیسک کمر + بهترین تشک برای کمر درد

کمردرد از متداول دردهایی است که افراد این روزها در زندگی های شهری از آن رنج می برند.این درد اصولا به دلیل سبک زندگی شهری و نشستن های طولانی افراد به وجود می آید. در صورتی که شما از این درد رنج می برید باید از نقص تشک خوابتان در التبام این درد آگاه باشید.

شما با انتخاب تشک خیلی سفت یا خیلی نرم با ایجاد فشار بیشتر به ستون فقرات خود این درد را افزایش خواهید داد، در این شرایط انتخاب تشکی که ستون فقرات شما را پشتیبانی کند بهترین راه حل است.

تشک های مناسب میتوانند تعادل مناسب را برای راحتی ستون فقرات شما و قرارگیری ستون فقرات در موقعیت مناسب فراهم نمایند و خواب مناسبی را تجربه کنید.

کدام تشک برای افراد مبتلا به کمردرد بهتر است ؟

اولین نکته که باید به یاد داشته باشید این است که به هیچ عنوان بدون امتحان کردن تشک، اقدام به خرید تشک نکنید.

به صرف نام ارتوپدیک اقدام به خرید تشک نکنید و این اسم تضمینی برای تناسب با ذائقه خواب شما و کمر درد شما نخواهد بود.

بهترین راه حل بعد از مشاوره با متخصصین فروشگاه هیلدا، بدون خجالت چند دقیقه روی تشک درا بکشید و از مناسب بودن این تشک اطمینان حاصل نمایید.

امروزه تشک های خیلی سفت را مناسب کمردرد میدانند ولی بعضی از متخصصان در گذشته تشک خیلی نرم را برای کمردرد میکردند.

تشک سفت انتخاب کنم یا نرم ؟

با توجه به تحقیقات انجام شده تشک با درجه سفتی متوسط بهترین تشک برای درد کمر می باشد. و این درجه سفتی در کارخانه های مختلف و تولیدکننده های مختلف متفاوت می باشد.

درجه نرمی یا سفتی تشک فقط توسط خود فد بعد از امتحان کردن تشک معین می شود.

تحقیقات خانگی نشان می دهد که درجه سفتی متوسط بیشترین مصرف و تناسب را برای افراد کمردرد را دارد.

راهنمای خرید تشک برای افراد مبتلا به کمردرد

از آنجایی که درد کمر شما در ساعات پایانی روز بیشتر خواهد شد برای خرید تشک در این ساعت ها برای خرید اقدام نمایید.

اگر بالش خود را استفاده می کنید حتما بالش شخصی خود را هنگام خرید همراه داشته باشد. و یا اگربالش جدید از فروشگاه خرید کردید تشک را به همراه بالش جدید امتحان نمایید تا بهترین انتخاب را داشته باشد.

حتما از همراه خود بخواهید تا وضعیت ستون فقرات شما را در هنگام دراز کشیدن روی تشک مشاهده کند. در هنگامی که روی پهلوی خود خوابیده اید از وی بخواهید که بررسی کند ستون فقرات شما در یک راستای مستقیم قرار گرفته است یا خیر؟

 نقاط فشار بر روی بدن خودرا دنبال کنید، در صورتی که چنین نقاطی را پیدا کردید نشان دهنده تشک خیلی سفت می باشد. در صورتی که در تخت فرو رفتید نشان دهنده تشک خیلی نرم می باشد در نظر داشته باشید تشک خیلی سفت یا تشک خیلی نرم برای کمردرد شما مناسب نیست و می بایست تشکی با درجه نرمی متوسط انتخاب نمایید.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.