محافظ تشک رویال دیجی کالا

۱– جلوگیری از ساییدگی و پارگی تشک با استفاده از محافظ تشک

با اینکه روکش فابریک تشک خود تا حدی از تشک در برابر ساییدگی و پارگی جلوگیری می کند اما به مرور زمان، تشک کثیف می شود و اشیا به داخل آن نفوذ خواهند کردو یا بخش های زیرین تشک به مرور ساییده خواهد شد.

محافظ تشک، کاور تشک و یا همان پد تشک و همچنین کاور های جعبه فنر راه حل مناسی برای این چنین مشکلات تشک ها هستند.

۲– ضد آب بودن محافظ تشک

یک ویژگی فوق العاده این محافظ های ضد آب جلوگیری از تخریب تشک در برابر مایعات و عرق افراد در حین خواب می شود و از ایجاد کپک در لایه های زیرین و همچنین آلودگی های حساسیت زا جلوگیری می کند.

افرادی که حیوانات خانگی هستند و یا خانواده هایی که بچه دار هستند و یا افراد دچار بی اختیاری ادرار هستند و یا از عرق خود افراد و یا ریختن نوشیدنی روی تشک می توانند با استفاده از محافظ تشک در برابرلکه ها و ایجاد آلودگی و رطوبت محافظت نمایند.

۳– ضد آلرژی بودن محافظ تشک

همیشه در منسوجات خانگی کنه های ناشی از گرد و غبار عامل اصلی آلرژی هستند. این عوامل میتوانند از پوست انسان تغذیه کنند و در محیط تشک رشد کنند. اصلی ترین راه برای مقابله با آنها استفاده از محافظ تشک ضد آلرژی است.

عوامل آلرژی زای دیگری وجود دارند که میتوانند به درون تشک های فاقد محافظ تشک نفوذ کنند و مشکلات پوستی فراوانی برای افراد به وجود آورند. این عوامل می توانند شوره بدن حیوانات، انواع قارچ ا و یا کپک ها باشند.

کاورهای تشک از صاحبان حیوانات خانگی در برابر آلودگی های ناشی از شوره پوست حیوانات در تشک جلوگیری نمیاد و همچنین مانع از ورود مایعات و رشد قارچ و کپک در تشک شوند.

۴– مقابله محافظ تشک با حشرات موذی

ساس حشره ریزی است که از خون انسان و حیوانات تغذیه می کند، پس تشک و بالش گزینه مناسبی برای زندگی آنها برای تامین غذای خود می باشد. یکی از راه های پیشگیری از ورود این حشرات به تخت خواب استفاده از محافظ تشک ضد حشرات می باشد.

این محافظ ها کل تشک را می پوشانند و به دلیل ضخامت بالایی که دارد از ورود ساس ها و حشرات به درون تشک محافظت می کنند.

تشک رویال

رضوانه نومیری
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.