قیمت بالش رویال + بالش رویال – خرید بهترین انواع بالش Royal اصل با قیمت مناسب

44

یکی از اصلی ترین کالاهای خواب بالش است. بالش ها رکن اصلی خواب بشمار می روند و در خوابی راحت بسیار تاثیرگذار هستند. اگر به دنبال خوابی راحت و با آرامش هستید با خرید بالش های رویال لذت خوابیدن را برای خود و خانواده تان به ارمغان بیاورید.

10 1

بالش ها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند و شما به نسبت سلیقه تان می توانید آن ها را انتخاب کنید. اگر شما جزو افرادی هستید که دچار گردن درد هستید بهترین گزینه بالش رویال است که تا حد زیاد جلوی درد گردن شما را خواهد گرفت. در ادامه به چند نکته مهم در خرید بالش می پردازیم پس تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

متریال داخل بالش

اگر دقت کرده باشید و یا به بازار رفته باشید بالش ها را با انواع مختلف مواد داخل آنها را پر خواهند کرد و شما به نسبت سلیقه ای که دارید باید آنها را انتخاب کنید.

13

مواد برخی از بالش ها عبارتند از:

بالش کرک

کرک ها پرزهای نرم و بسیار ریزی هستند که از حیواناتی مانند اردک غاز و… تهیه می شوند. اگر شما جزو افرادی هستید که به بالش های نرم و انعطاف پذیر علاقه دارید بالش های کرک دار بهترین گزینه است.

بالش پلی استر

بالش های پلی استر جزو ارزانترین نوع بالش هستد که به دو نوع سیلیکونی و معمولی تقسیم می شوند. این بالش ها به علت قیمت پایینی که دارند مورد توجه همه افراد قرار گرفته اند. بالش های پلی استر مخصوص افرادی هست که به بالش ها حساسیت دارند این نوع بالش هیچگونه حساسیتی از خود ایجاد نمی کند.

12

بالش مموری فوم

اگر جزو افرادی هستید که از بالش های فشرده و سفت خوشتان می آید بهترین گزینه بالش مموری فوم است.بالش های مموری فوم به مرور زمان کمی نرم می شود و انعطاف پذیری به خود می گیرد.

تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *