راهنمای خرید تشک رویال در تهران

8 8

یکی از مهمترین اقلامی که در هر اتاق خوابی قابل مشاهده است تشک است. خیلی از افراد به دنبال خرید معروفترین مارک های تشک هستند که هم راحتی و هم کیفیت را در یکجا باهم تجربه کنند. یکی از معروفترین و پرآوازه ترین مارک ها در صنعت تشک، تشک های رویال هستند که از زمان های قدیم تا به امروز یکی از بهترین تشک ها شناخته شده اند و در بین افراد طرفداران زیادی دارد.

4 4 4

ولی به علت معروف بودن نام تشک رویال خیلی از سودجویان تشک های نامرغوبشان را با نام تشک رویال به افراد می فروشند ولی خیلی ها گول این افراد را می خورند و تشک را خریداری می کنند و بعد از مدت کوتاهی دچار کمردرد و درد در ناحیه گردن و ستون فقرات می شوند و دائما به دنبال دکتر و جویا شدن علت درد می شوند که نا غافل از این است که تشک هایی که استفاده می کنند بسیار نامرغوب هستند. و از این گذشته بعد از خرید این تشک ها بعد از مدت کوتاهی تشک ها خراب شده و فنرها شکسته و پولی که صرف خرید تشک شده بود از بین می رود. پس سعی کنید در انتخاب تشک تمام حواستان را جمع کنید تا مورد سواستفاده افراد کلاهبردار نشوید.

3 3 4

ما در این مقاله به شما کمک می کنیم تا بتوانید خیلی از الفاظ بکار رفته در صنعت تشک را یاد بگیرید و دیگر جای هیچگونه سوالی نباشد.

انواع فنر و تفاوت انها:

فنرهای موجود در بازار به دو دسته تقسیم بندی می شوند:فنرهای متصل و فنرهای منفصل

فنرهای منفصل به فنرهای گفته می شود که داخل تشک بونل های فنر بصورت جداگانه داخل پاکت ها قرار می گیرند و هنگام خوابیدن و یا بیدار شدن هیچگونه تکانی به طرف مقابل وارد نمی شود. تشک های فنرمنفصل مخصوص زوجین می باشد به علت آنکه هر کدام از طرفین که برروی تخت بخوابند تشک هیچ تکانی نمی‌خورد.

6 6

فنرهای متصل که خود به دو دسته بونل 8 سانتی متری و5 سانتی متری تفسیم میشوند.به این شکل که بونل ها به صورت بهم پیوسته داخل فریم طراحی شده اند.در بونل های 8 سانتی متری فاصله بیشتر از بونل های 5 سانتی متری(فنرهای میکرو)است.

در این قسمت شما با لفظ انواع فنر آشنا شدید ولی خیلی از فروشگاه هایی که مراجعه می کنید به ریباند در تشک بسیار اشاره می کنند که در ادامه در رابطه با ریباند آشنا می شویم.

ریباند چیست؟

یکی از مهترین موارد در تشک های طبی ریباند شدن تشک است. اگر شما جزو افرادی هستید که دچار مشکل در ناحیه کمر هستید این ویژگی به شما بسیار کمک خواهد کرد. به اسفنج های فشرده شده در انواع تراکم که مورد تایید پزشکان می باشد را ریباند می گویند. فشرده شدن ابرها به تشک خاصیت طبی بودن می دهند.

5 5 4

اگر قصد خرید تشک اصل رویال را دارید به هولوگرام رویال بر روی تشک دقت کنید و نکته بعدی که باید به آن توجه کنید داشتن کارت گارانتی است. داشتن گارانتی برای تشک ها بسیار مهم است به علت آنکه اگر تشک اصل رویال باشد از زمان خرید تشک تا پایان زمان گارانتی شرکت رویال موظف خواهند بود تمامی مشکلات تشک را برطرف و یا تعویض کنند.

اگر قصد خرید تشک اصل رویال را دارید کافیست به لینک قرارداده شده در سایت سربزنید و تشک مدنظرتان را درب منزل به همراه گارانتی تحویل بگیرید و یک خواب راحت را به خود و عزیزانتان هدیه دهید.

تشک رویال

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *