تشک رویال اصل در مشهد

برای خرید تشک باید قبل از آن اطلاعاتی در رابطه با انواع تشک داشته باشید تا هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید ما در این مقاله به نکات مهمی در رابطه با انواع تشک به شما خواهیم داد با ما همراه باشید.

وزن

یکی از مهمترین گزینه های انتخاب تشک وزن شما است شما باید به نسبت قد و وزن‌تان تشک موردنظرتان را انتخاب کنید. اگر شما تشکی انتخاب کنید که قادر به تحمل وزن شما نباشد ممکن است فنرهای آن بشکند و یا در وسط تخت گودی به وجود آید و در اطراف تشک پارگی اتفاق بیفتد و دوام تشک شما بشدت کاهش یابد. پس قبل از خرید تشک باید از وزن و قدتان مطمئن شوید.

کیفیت و دوام تشک

امروزه به علت گرانی بهتر است از محصولاتی خرید کنید که دارای دوام بالایی هستند و نیاز نباشد مداوم آن هارا تعویض کنید پس در هنگام خرید تشک هم باید به این موضوع توجه کنید که تشکی خرید کنید که بتوانید چندین سال از آن استفاده کنید و باعث نشود خراب و یا گود شود. دوخت پارچه و کیفیت پارچه به گونه ای نباشد که روی آن زرد خراب شود. تشکی که خرید می کنید باید دارای فنرهای قوی و محکم باشد و انعطاف پذیری بالایی داشته باشد.

ارتفاع تشک

ارتفاع تشک جزو مواردی است که باید به آن خیلی توجه کنید ارتفاع اکثر تشک های موجود در بازار از 10 سانتی متر به بالا هستند. ولی در استاندارد تشک ارتفاع تشک باید بین 22 تا 30 سانتی متر باشد.به علت این باید به این نکته توجه ویژه ای داشته باشید چون ارتفاع تشک نشان دهنده متریال به کار رفته در تشک است. هرچه تشک شما ارتفاعش بیشتر باشد متریال بکار رفته در تشک هم بهتر است و از مرغوبیت بالایی برخوردار است.

طول و عرض تشک

انتخاب عرض تشک کاملا سلیقه ای است که شما به نسبت سلیقه و استفاده تان عرض آن را انتخاب می کنید ولی در خصوص طول تشک همه تشک های موجود در بازار دارای طول یکسان هستند و طول تمامی تشک ها 200 سانتی متر است. ولی عرض تشک از 160 شروع خواهد شد و تا 180 سانتی متر قابل تغییر است.

تشک رویال

رضوانه نومیری
دیدگاه کاربران
1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.