آنچه مردان را در تختخواب آزار می دهد


مردان همیشه در خلق و خوی هستند و هنگام عشق ورزیدن ناامید نمی شوند؟ شوخی میکنی جدی میگی! جنس قوی‌تر در هنگام عشق‌بازی، آنتن‌های ظریفی دارد و به قاتلان شهوت واکنش نشان می‌دهد. از ده مرد پرسیدیم چه چیزی آنها را خاموش می کند؟ لباس زیر گشاد، عدم اعتماد به نفس و انفعال تنها چند مورد از چیزهایی است که واقعا او را در رختخواب آزار می دهد. چه باید این عادت را ترک کنید تا دلبرتان زیباترین چیز دنیا را گزگز بیابد.

جنسی


آنچه مردان می خواهند فرقی نمی کند که ببری نوازشگر باشد یا یک عاشق وحشی مردان هنگام عشق ورزی می خواهند این احساس را داشته باشند که بهترین هستند، شماره یک مطلق. زیرا: «مردان رابطه جنسی را با مقام مرتبط می‌دانند. رولند کوپ ویچمن، زوج درمانگر هایدلبرگ می‌گوید: «آنها از آن دستاوردی به دست می‌آورند و البته می‌خواهند در صدر سلسله مراتب باشند. به خصوص که جدا کردن عشق و جنس برای مردان بسیار آسان تر است.


لک های کوچک مجاز است

 واقعاً چه چیزی جنسی او را خراب می کند؟ لکه های کوچک در بیشتر موارد وجود ندارد. زیرا در این نقطه، مردان بسیار کمتر از آنچه زنان تصور می کنند انتقاد می کنند. پاها تازه اپیلاسیون نشده اند؟ شناورهای نجات کوچک در اطراف باسن می‌گوید: برای یک مرد، این معمولاً کاملاً بی‌اهمیت است. اتفاقاً، وضعیت مشابه با این پیش‌داوری است که اندازه آلت تناسلی برای زنان تعیین‌کننده است.


زن باید تسلیم شود

 به عقیده بسیاری از مردان، این نگرش درونی زنان نسبت به اروتیسم و ​​عشق فیزیکی است که کمبود دارد. بالاتر از همه، آنها از عزیزان خود انتظار فداکاری بی قید و شرط دارند. فرانک شیندوفسکی، روان‌درمانگر اهل کارلسروهه، می‌گوید: “یک مرد از شریک زندگی‌اش انتظار دارد کاملاً خود را به تمایلات جنسی و شهوت او بسپارد. مردها می‌خواهند تسلط خود را به رخ بکشند و بخش سخت‌گیر باشند.” وقتی نوبت به موضوع می رسد، همه چیز باید پنهان شود: مشکل در محل کار، عقده های مربوط به اندام یا ترس از آسیب دیدن لباس جدیدتان. اگر چنین افکاری به ذهنتان خطور کرد: بهتر است دوباره سریع روی شریک زندگی خود تمرکز کنید! شیندوفسکی می گوید: «مرد می خواهد عاشق باشد. در ازای آن، بسیاری از مردان مایلند خواسته های شهوانی شریک زندگی خود را امتحان کنند و چیزهای جدیدی را امتحان کنند. شیندوفسکی: “او اغلب آرزو می کند که ای کاش از روی سایه او بپرد.”

سرد


صحبت کردن کمک می کند

 بنابراین همه چیز در اتاق خواب می تواند آسان باشد. اگر هر دو طرف بیشتر در مورد نیازهای جنسی خود صحبت می کردند. به ویژه مردان اغلب برایشان مشکل است که در مورد زندگی عاشقانه خود صحبت کنند. بر اساس مطالعه ای که توسط ابتکار تخصصی “امور زنانه” انجام شده است، 62 درصد از مردان ترجیح می دهند به جای اظهار پرچم، در مورد تمایلات وابسته به عشق شهوانی به همسر خود نگویند.


منتظر زمان مناسب باشید اما مراقب باشید!

زمان گفتگوی شفاف با فرد مورد علاقه باید با دقت انتخاب شودروانشناسان می گوید: «وقتی صحبت از اینکه چقدر در رختخواب خوب هستیم، تقریباً همه به شدت حساس هستند. بنابراین، ضروری است که تا زمانی که یک فرصت واقعا خوب پیش بیاید، صبر کنید. و: شیندوفسکی توصیه می کند: «باید با شریک زندگی خود صبور باشید». این متخصص زوج‌ها می‌گوید: “همه چیز نمی‌تواند برای اولین بار کار کند. مطابقت با انتظارات جنسی می‌تواند بسیار کمک کند.”

سیدسینا بزرگی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *