درباره ما

درباره ما

با ياد خداوند مهربان
تشک رویال با استعانت از خداوند متعال و با تكيه بر تكنولوژی روز دنيا ومدیریت آقای جمال فراشباشی و توان بالای مهندسان ايرانی و خارجی با حدود نيم قرن تجربه و تحقيق در صنعت كالای خواب يكی ازبزرگترين و بهترین برند تشک در كشور می باشد.
تشک رویال مفتخر است با بهره‌گیری از پیشرفته ترین ماشین‌آلات، دانش فنی روز دنیا و دستان توانمند پرسنل خلاق و متخصص خود، مرغوبترین انواع تشک های فنرمنفصل (پاکتی)، تشک فنری و تشک طبی به همراه کالاهای جانبی اعم از محافظ تشک، تشک میهمان، روتختی، بالش، تخت با رویه پارچه و تاج را در ایران تولید نماید.
خدا را شاكريم كه توانسته ايم سهم قابل توجه ای از بازار داخلی و كشورهای خاور ميانه را به خود اختصاص داده و نام ايران زمين را در نقاط مختلف دنيا با افتخار به معرض نمايش و رقابت گذاشته ايم.
گروه تولیدی تشک رویال با بهره گيری از دانش پزشكی روز دنيا و با استفاده از استانداردهای اورتوپدی در صنعت تشک توانسته است خدمتی شايسته در توليد تشک طبی و تشک فنری به شما مردم عزيز داشته و مانند هميشه مايع افتخار در اين صنعت باشد.
خط مشی تشک رویال در جهت جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان :
استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا ، مطابق با استانداردهای برتر تولید،در اختیار گرفتن نیروهای انسانی خلاق و متخصص،نهایت دقت در ارائه محصولاتی کاملا بهداشتی،تلاش روز افزون در راه بهبود کیفیت محصولات مبتنی بر طرح‌های توسعه فنی، ارتقای مهندسی ساخت و آموزش نیروی انسانی،خود کفایی صنعتی در تولید کلیه اجزاء و لایه های به کاررفته در تشک طبی و تشک فنری و تشک طبی فنری میباشد.
استراتژی تشک رویال در برخورد با مشتری استراتژی برنده- برنده است و همین استراتژی پیروز، چشم انداز و افق آینده ما را از اهداف کوچک سودآوری به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف‌کننده سوق داده است.
ما ایمان داریم استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استانداردهای تولید و شرایط محیطی خاص دربدست آوردن رضایت شما، رهنمون ما در مسیر تلاش مستمرمان برای دستیابی به اهداف کلان و راهبردی خدمت رسانی به مشتریان و خشنودی مصرف کنندگان محصولاتمان خواهد بود.
خواست و تلاش مجموعه تشک رویال خوابی خوش و راحت برای شما مشتريان عزيز و گرامی می باشد